Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території розроблений з метою визначення планувальної організації і розвитку території для розташування сонячної електростанції в районі вул. Козакова в м. Жовті Води Дніпропетровської області.

Проект детального плану території розроблено відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування» та ДБН Б.1.1.-14.2012 «Склад та зміст детального плану території».

Проект детального плану території складається із текстових (пояснювальної записки та вихідних даних) та графічних матеріалів (схема розташування території у планувальній структурі частини міста, план існуючого використання території поєднаний зі схемою існуючих планувальних обмежень, проектний план поєднаний зі схемою прогнозованих планувальних обмежень, з планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів та кресленням поперечних профілів вулиць, схема інженерного підготовлення території та вертикального планування, схема інженерних мереж та споруд, схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту (цивільної оборони)).

Основні техніко – економічні показники:

Територія проектування знаходиться в розташована в північно-східній частині міста, з лівого боку вулиці Козакова, в напрямку  автодороги Пятихатки-Кривий Ріг.

Площа території сонячної електростанції 30,44 га. Загальна потужність сонячної підстанції передбачена 13,54 мВт. До основних будівель і споруд сонячної електростанції входять: сонячні панелі – 49238 шт; КТП – 1 шт.; інверторна станція – 229 шт.; будинок охорони – 2 шт.; диспетчерська – 1 шт.

Територія ділянки для розміщення сонячної електростанції огороджується металевою сітчастою огорожею по металевим стійкам. Висота огорожі орієнтовно 2 м. Площа зелених насаджень на території сонячної електростанції складає 2,92 га. Благоустрій території (озеленення території низькорослими травами) буде проводитись разом із проведенням основних будівельних робіт. Орієнтовна потреба в трудових ресурсах для ефективної діяльності сонячної електростанції в м. Жовті Води – 12 чол.

Відомості про замовника та розробника проектів містобудівної документації та підстави для їх розроблення

Замовник: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області. Місцезнаходження: 52200, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33. Код ЄДРПОУ: 26368938.

Розробник: Державне підприємство «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД». Місцезнаходження: 03039, м. Київ, просп.40-річчя Жовтня, 50. Поштова адреса: 03039, м. Київ, просп. Голосіївський, 50. Код ЄДРПОУ: 02497683.

Проект детального плану території розроблено на підставі рішення Жовтоводської міської ради від 02.08.2017 року №988-29(ІІ)/VII «Про дозвіл на розроблення проекту детального плану території в районі вул. Козакова в м. Жовті Води» та договору на виконання робіт від 29.09.2017 №17247.

Інформація про строки ознайомлення з проектом детального плану території для розміщення сонячної електростанції в районі вул. Козакова в м. Жовті Води Дніпропетровської області:

Строк ознайомлення 1 місяць.

Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – заступник міського голови Харитонов Є.Б.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 22.11.2017р. до 22.12.2017р., за адресою: 52204, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33, каб.111, тел.(05652)2-40-56.

Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо)

Інформаційний захід (круглий стіл) щодо публічного представлення проекту містобудівної документації відбудеться о 15 годині 12 грудня 2017 року у приміщені Жовтоводської міської ради Дніпропетровської області, за адресою: 52200, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи 33, зал засідань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

  1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  2. юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 
  5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011р. №555, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інженерна підготовка
Інженерні мережі
План існуючого використання
Пояснювальна записка
Проектний план
Схема розташування території
Цивільний захист