Бажаєте доопрацювати Положення про бюджет участі м. Жовті Води, взяти участь у засідання робочої групи щодо створення ефективної системи підтримки дітей та сімей із дітьми чи дізнатися про особливості бюджетного процесу на місцевому рівні – до вашої уваги добірка найцікавіших зустрічей та семінарів.

Вівторок, 14 березня

Засідання робочої групи з питань доопрацювання Положення про бюджет участі м. Жовті Води та додатків до нього. Захід відбудеться в рамках проекту «Громадський проект» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ukraine та підтримки Всеукраїнської громадської організації «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД). Зустріч проведе Стасюк Ірини – експерт із громадського бюджетування (м.Чернігів/м.Рівне).

Де: виконавчий комітет Жовтоводської міськради, бульвар Свободи, 33

Коли: 10.00

Телефон: (05652) 2-94-73

Засідання робочої групи щодо створення ефективної системи підтримки дітей та сімей із дітьми у м.Жовті Води. Зустріч відбудеться за участю виконавчого директора БО «Надія і житло для дітей», директора КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома», регіонального координатора проекту в Дніпровському районі, голів громадських організацій міста та керівників структурних підрозділів виконкому міської ради.

Де: велика зала виконавчого комітету Жовтоводської міськради, бульвар Свободи, 33

Коли: 12.30

Телефон: (05652) 2-36-83

Середа, 15 березня

Семінар «Особливості бюджетного процесу на місцевому рівні, поняття бюджету участі, європейський та вітчизняний досвід впровадження». Захід відбудеться в рамках проекту «Громадський проект» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Ukraine та підтримки Всеукраїнської громадської організації «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД). Семінар проведе Стасюк Ірини – експерт із громадського бюджетування (м.Чернігів/м.Рівне).

Де: виконавчий комітет Жовтоводської міськради, бульвар Свободи, 33

Коли: 09.00

Телефон: (05652) 2-94-73