Згідно з розпорядженням міського голови від 03.11.2017 №619/01-02р-17 29 листопада поточного року о 09.00 у великій залі приміщення виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: бульвар Свободи, 33 скликається чергова 34-та сесія міської ради з порядком денним:

1. Про затвердження плану діяльності Жовтоводської міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

2. Про відстеження цільової “Програми зі створення містобудівного кадастру м.Жовті Води на 2013-2017 роки” за 2017 рік.

3. Про затвердження Порядку передачі нежитлових приміщень комунальної форми власності з балансу на баланс.

4. Про затвердження Порядку передачі житлової квартири комунальної форми власності в багатоквартирному будинку з балансу на баланс.

5. Про затвердження Порядку передачі нежитлових приміщень (сховищ, протирадіаційних укриттів) комунальної форми власності в багатоповерховому будинку з балансу на баланс.

6. Про проведення інвентаризації земельних ділянок міста Жовті Води, на яких розташовані об’єкти телекомунікації (електрозв’язку), газорозподільчих мереж, мереж теплопостачання, водопостачання та водовідведення, ліній електричних мереж.

7. Про надання повноважень Управлінню житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради з управління об’єктом комунальної власності службовими житловими приміщеннями, житловими квартирами, нежитловими приміщеннями.

8. Про затвердження звіту про виконання заходів за 2017 рік за “Програмою озеленення міста Жовті Води”.

9. Про затвердження звіту про виконання заходів за 2017 рік за “Програмою поводження з твердими побутовими відходами в м.Жовті Води”.

10. Майнові, земельні питання та питання комунальної власності.

Засідання Погоджувальної ради відбудеться 27 листопада 2017 року о 14.00 в кабінеті №223.