Шановні партнери та інвестори!

Нарощування інвестиційного потенціалу та заохочення бізнесу до вибору Жовтоводської громади, як місця зосередження своїх інвестицій, ґрунтується на злагодженій співпраці місцевої влади та підприємців.

Жовтоводська громада є монофункціональною, її спеціалізацію визначає гірничодобувна промисловість, яка представлена містоутворюючим підприємством ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Решта економіки громади диверсифікована і складається із малого та середнього підприємництва у галузях машинобудівної, металургійної, харчової, легкої промисловості, а також у сфері послуг.

Таке визначення змальовує інвестиційні пропозиції та відображає їх суть у якісно підібраних бізнес-ідеях у зазначених галузях, а саме, пропонуються:

На території громади працює ТОВ «Інженерна компанія «КРІПТО»,  що займається науково-технічною та виробничою діяльністю. Підприємство шукає партнера-інвестора задля збільшення та розширення потужностей виробництва, а також можливого створення технокластера.

Ділянка знаходиться в межах м. Жовті Води, має вивчену інженерну та логістичну інфраструктури. Частина території, близько 40 га, раніше використовувалась за промисловим призначенням як золосховище (≈ 40 га).

– 3 земельні ділянки, загальною площею ≈ 38 га для розміщення промислових підприємств;
– 2 га у житловому масиві для житлової забудови;
– 4 об’єкти нерухомості, площею понад 7 тис. м², що можуть використовуватись в якості офісних приміщень так і розміщення бізнесу для надання різного виду послуг.

Наразі у громаді успішно працює 3150 суб’єктів підприємницької діяльності (869 юридичних осіб, 2281 фізична особа-підприємець), з них 5 підприємств з іноземними інвестиціями:

– ТОВ «МЕДІАХАБ» – комп’ютерне програмування (Швеція);
– ТОВ «ФЕГ ВЕСТАЛ УКРАЇНА» – оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткуванням та приладдям до нього (Угорщина);
– ТОВ «ЮНАЙТЕД ТАБАКО» – виробництво тютюнових виробів (Велика Британія);
– ТОВ «ТЕХНОЛОГІЧНІ СИСТЕМИ І МАШИНИ» – механічне оброблення металевих виробів (Угорщина);
– ТОВ «ХІМПРОМКЛІНІНГ» – загальне прибирання будинків (Естонія).

Серед виняткових переваг Жовтоводської громади, варто відзначити наявність:

– корисних копалин (залізної руди, рідкоземельних металів та інших);
– великих площ виробничих споруд з підведеними комунікаційними мережами;
– можливості підключення до газо-водо-електропостачання;
– територій для розміщення житлової забудови та промислового виробництва;
– трудових ресурсів для забезпечення потреб роботодавців (2 заклади передвищої освіти та 1 професійно-технічний навчальний заклад освіти, як джерело кадрів);
– транспортної логістики (залізнична сортувальна станція «Жовті Води 2», що використовується для вантажних перевезень та автомобільний шлях регіонального значення Р74, що проходить територією Дніпропетровської та Кіровоградської областей);
– близькості до промислових центрів (70 км до м. Кривий Ріг, 136 км м. Дніпро);
– межування з сусідньою Кіровоградською областю.

Працюючи в тандемі влада та бізнес, Жовтоводська міська територіальна громада є відкритою для серйозних проєктів у різних сферах бізнесу та співробітництва, як з вітчизняними, так і зарубіжними підприємцями.

Переглянути географічне місце розташування та ознайомитися з коротким описом об’єктів інвестування Жовтоводської громади можна на Інтерактивній мапі регіону.

Інвестиційний профіль міста Жовті Води