Змінено графік руху автобуса №7

Враховуючи пропозиції мешканців міста, з 27 червня поточного року автобусний маршрут №7 (Автовокзал – вул.Тимірязєва) у вихідні та святкові дні курсуватиме за новим графіком.

Звертаємо увагу, що перевезення пасажирів здійснюється у межах кількості місць для сидіння у транспортному засобі та за наявності засобів індивідуального захисту.

Із 3 червня у Жовтих Водах відновлено рух громадського транспорту

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», а також рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, із 3 червня у Жовтих Водах відновлено рух громадського транспорту. Звертаємо увагу, що на автобусних маршрутах відмінено пільгові рейси, а перевезення пасажирів здійснюватиметься у межах кількості місць для сидіння у транспортному засобі та за наявності засобів індивідуального захисту.

Запрошуємо до співпраці!

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради запрошує перевізників до тимчасового обслуговування автобусних маршрутів №1, 3, 7, 8 загального користування у м.Жовті Води на період до проведення конкурсу з визначення перевізників. Заявки приймаються до 02.06.2020 року. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (05652) 6-34-48.

Запрошуємо до співпраці!

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради запрошує перевізників до тимчасового обслуговування автобусних маршрутів №1, 3, 7, 8 загального користування у м.Жовті Води на період до проведення конкурсу з визначення перевізників. Заявки приймаються до 16.05.2020 року. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (05652) 6-34-48.

 

Розклад руху автобусів на маршрутах м.Жовті Води

Місця зупинки автобусів на маршрутах м.Жовті Води