07.09.2021

Про визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Жовтоводської міської територіальної громади, що відбувся 26 серпня 2021 року

ДОГОВІР про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користуванняЖовтоводської міської територіальної громади

19.07.2021

Оголошено конкурс на перевезення пасажирів на чотирьох маршрутах

Відповідно до п.28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»(зі змінами) та ст.42-46 Закону України «Про автомобільний транспорт» виконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Жовтоводської міської територіальної громади (далі – Конкурс).

1. Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Жовтоводської міської ради.

2. Основні характеристики об’єкта Конкурсу – об’єктом Конкурсу є чотири автобусних маршрути.

Об’єкт конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування Жовтоводської міської територіальної громади

3. Умови Конкурсу:

Для участі у Конкурсі автомобільний перевізник подає на об’єкт Конкурсу документи згідно з п.п. 29,30 Порядку проведення конкурсу.

Обов’язкові умови Конкурсу: об’єкт Конкурсу та вимоги до транспортних засобів, які будуть використовуватися на маршрутах, визначені пунктом 2 Оголошення.

Автомобільний перевізник:

– забезпечує на об’єкті Конкурсу роботу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у кількості згідно з п.10 Порядку проведення конкурсу;

– забезпечує пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством та з урахуванням Положення про порядок відшкодування витрат на перевезення у міських автобусних маршрутах загального користування пільгових категорій населення Жовтоводської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради;

– забезпечує роботу транспортних засобів, які відповідають діючим в Україні екологічним нормам.

Додаткові умови Конкурсу:

Автомобільний перевізник:

– забезпечує попередній огляд Організатором запропонованих на Конкурс транспортних засобів.

Протягом одного місяця:

– встановлює відеореєстратори в салонах транспортних засобів, задіяних на перевезеннях пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху Жовтоводської міської територіальної громади;

– облаштовує GPS-системами транспортні засоби, які пропонуються для роботи на автобусних маршрутах, та забезпечує їх підключення для онлайн-інформування пасажирів про місцезнаходження транспортного засобу та часу прибуття на конкретну зупинку.

У разі відсутності в перевізників-претендентів транспортних засобів, що відповідають Умовам конкурсу, вони мають право подати до конкурсного комітету заяву на участь у Конкурсі та документи, що містять характеристику наявних транспортних засобів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проєкт-зобов’язання щодо оновлення автопарку на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають транспортні засоби, що відповідають Умовам конкурсу, Конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті транспортні засоби, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають Умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проєктів-зобов’язань щодо оновлення автопарку, який повністю відповідатиме всім вимогам, у термін до п’яти років.

4. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт Конкурсу:

За отриманням інформації про об’єкт Конкурсу звертатися до виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33, каб. 216, 217, згідно з режимом роботи установи, або за телефонами та електронною адресою, зазначеними у п.10 Оголошення.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 16.00 09.08.2021р.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в Конкурсі: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради за адресою: м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33, каб. 228, режим роботи: понеділок-четвер – 08.00-17.15., п’ятниця – 08.00-16.00, крім вихідних та святкових днів; обідня перерва: 12.00-13.00.

7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в Конкурсі: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, каб. 216, 217, до 15.00 09.08.2021р.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, 26.08.2021р. 13.30 год., мала зала виконкому.

9. Розмір плати за участь у Конкурсі: участь у Конкурсі є безкоштовною для всіх претендентів.

Примітка: перевізник-переможець Конкурсу самостійно оформлює паспорти міських автобусних маршрутів загального користування Жовтоводської міської територіальної громади.

10. Телефони для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу: тел. 095-564-58-54, 050-233-54-75, 066-485-04-45; ел.адреса: vesr_zhv@i.uaвеб-сайт: http://zhv.gov.ua.

Відділ економічного та інвестиційного розвитку.


Розклад руху автобусів на маршрутах м. Жовті Води

Обслуговування міських автобусних маршрутів загального користування у м. Жовті Води №1, №3, №7 та №8 здійснює тимчасовий перевізник ФОП Литвинова Ірина Олексіївна.

Місця зупинок громадського транспорту на території Жовтих Вод

Маршрут №1: Автовокзал – маг. «Заводський» – Центральний ринок – маг. «Буратино» – маг. «Варус» – маг. «1001 дрібниця» – Дитячий парк – Стадіон – вул. Першотравнева (район міського історичного музею) – Поліклініка №2 – Гімназія – маг. «Шахтар» – Автошкола – вул. Будівельників – Газова служба – вул. Партизанська – маг. «Каравела» – вул. Д.Нечая – маг. №2 – Трансформатор – вул. Потапова – Водобуд – вул. Потапова, 101.

Маршрут №3: Автовокзал – вул. Кропоткіна – Гуртожиток – Поліклініка №1 – маг. №50 – ВПУ-70 – «Журавушка» – маг. «1001 дрібниця» – маг. «Варус» – маг. «Буратино» – маг. №12 – Управління СхідГЗК – ЖВК-26 – Вишка – Профілакторій – маг. №5 – СШ №4 – Клуб «Родина» – Миролюбівка – Траса – Лавочка – вул. Львівська, 102а.

Маршрут №7: Автовокзал – вул. Кропоткіна – Гуртожиток – Поліклініка №1 – маг. №50 – «Журавушка» – маг. «1001 дрібниця» – маг. «Варус» – маг. «Буратино» – маг. №12 – Поліклініка №2 – Гімназія – маг. «Шахтар» – Автошкола – вул. Будівельників – Газова служба – вул. Партизанська – маг. «Каравела» – вул. Д.Нечая – маг. №2 – Трансформатор – Совхоз – вул. Перемоги – вул. Тимірязєва.

Маршрут №8: Автовокзал – пров. Запорізький – вул. Я.Мудрого – «Джина» – Поліклініка №1 – маг. «№50» – «Журавушка» – маг. «1001 дрібниця» – маг. «Варус» – маг. «Буратино» – Центральний ринок – «ФИМ» – «ЖДЦ» – «ГМЗ» – вул. Козакова – Камінь – вул. Львівська, 169.

Запрошуємо до співпраці!

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради запрошує перевізників до тимчасового обслуговування автобусних маршрутів №1, 3, 7, 8 загального користування у м.Жовті Води на період до проведення конкурсу з визначення перевізників. Заявки приймаються до 02.06.2020 року. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (05652) 6-34-48.

Запрошуємо до співпраці!

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради запрошує перевізників до тимчасового обслуговування автобусних маршрутів №1, 3, 7, 8 загального користування у м.Жовті Води на період до проведення конкурсу з визначення перевізників. Заявки приймаються до 16.05.2020 року. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (05652) 6-34-48.

Розклад руху автобусів на маршрутах м. Жовті Води

Місця зупинки автобусів на маршрутах м. Жовті Води

Кількість транспортних засобів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Жовті Води