ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Жовті Води

Відповідно до п.28 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»(зі змінами та доповненнями) та ст.42-46 ЗУ «Про автомобільний транспорт» виконавчий комітет Жовтоводської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Жовті Води (далі – Конкурс).

1. Організатор перевезень та робочий орган – виконавчий комітет Жовтоводської міської ради.

2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкта Конкурсу: додаток А до Умов Конкурсу.
Об’єктом Конкурсу є автобусний маршрут.

3. Умови Конкурсу:

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу документи згідно п.п.29,30 Порядку проведення конкурсу.

Основні умови конкурсу:
Об’єкти конкурсу та вимоги до автобусів, які будуть використовуватися на маршруті, визначені згідно з додатком А до Умов конкурсу.

Автомобільний перевізник:

– забезпечує на об’єкті конкурсу роботу транспортного засобу (в якості основного), пристосованого для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у кількості згідно п.10 Порядку проведення конкурсу;
– забезпечує пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством та з урахуванням Положення про порядок відшкодування витрат на перевезення у міських автобусних маршрутах загального користування пільгової категорії населення в м. Жовті Води, затвердженого рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради;
– забезпечує роботу автобусів, які відповідають діючим в Україні екологічним нормам.

Додаткові умови конкурсу:

Автомобільний перевізник протягом 6-ти місяців:

– встановлює відеореєстратори в салонах транспортних засобів, задіяних на перевезеннях пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху в м. Жовті Води;
– облаштовує GPS-системою транспортні засоби, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років. Автомобільний перевізник – переможець конкурсу зобов’язаний дотримуватись вимог Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про транспорт», «Про дорожній рух», «Про ліцензування видів господарської діяльності», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015р. №1001, інших нормативно-правових актів у сфері автомобільного транспорту та трудового законодавства України, а також державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

4. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкт Конкурсу:

За отриманням інформації про об’єкт Конкурсу звертатися до виконавчого комітету Жовтоводської міської ради за адресою: м. Жовті Води, Бульвар Свободи, каб. 216, 217, з 8.00 до 17.00 год., телефон для довідок: (05652)6-34-48, ел.адреса: vesr_zhv@i.ua.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі: 16.00 год. 06 травня 2019р.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі в конкурсі: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради за адресою: м. Жовті Води, Бульвар Свободи, каб. 228. Режим роботи: понеділок-четвер – 08.00-17.15 год., п’ятниця – 08.00-16.00 год., крім вихідних та святкових днів; обідня перерва: 12.00-13.00 год.

7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсі: Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, каб. 216, 217, до 15.00 год. 06 травня 2019р.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, 24 травня 2019р. 10.00 год., мала зала виконкому.

9. Розмір плати за участь у конкурсі: безкоштовно за умови оформлення паспортів міських автобусних маршрутів загального користування м. Жовті Води за кошти переможців конкурсу.

10. Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсу: (05652)6-34-48, ел.адреса: vesr_zhv@i.ua, веб-сайт: http://zhv.gov.ua.

Про затвердження Умов проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Жовті Води

Розклад руху автобусів на маршрутах м.Жовті Води