Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах м. Жовті Води

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» у місті Жовті Води, 21 червня 2016 року проведено конкурс на визначення переможців конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах м. Жовті Води, що проходять у межах міста Жовті Води.

Об’єктами конкурсу були маршрути №1, №3, №4, №7, №8. За результатами конкурсу переможцем – перевізником по маршрутам №1, №3, №7, №8 обрано ФОП Рябенко О.П. На маршрут №4 «Автовокзал – Камінь (Весела Іванівка) – Автовокзал» пропозицій від перевізників не надходило.

На кожний об’єкт (маршрут №1, №3, №7, №8) конкурсу окремо були укладені договори з перевізником- переможцем ФОП Рябенко О.П. на період 5 років, а саме з 01 вересня 2016 року по 31 серпня 2021 року.

Перевізник (ФОП Рябенко О.П.) зобов’язаний забезпечити перевезення пільгових категорій відповідно кількості місць у транспортному засобі: до 22 місць – одне пільгове місце, понад 22 місця – два пільгових місця, решта пільгової категорії громадян – за умови укладання договору з управлінням праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради.