Звертаємо увагу!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», прийом відвідувачів у Центрах обслуговування платників Кам’янського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області здійснюється за наступним графіком: понеділок-четвер: із 10.00 до 17.00, п’ятниця: з 10.00 до 15.45, обідня перерва: з 12.00 до 12.45.

Окрім того, всю необхідну інформацію можна знайти на сайті Державної податкової служби України (https://tax.gov.ua) та субсайті «Територіальні органи ДПС у Дніпропетровській області» (https://dp.tax.gov.ua).

Обережно, шахраї!

Кам’янське управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області звертається до представників бізнесу з проханням бути уважними та пильними! Останнім часом активізувалися шахраї, які телефонують суб’єктам господарювання від імені керівників або співробітників податкової. Сценарії різні – за грошову винагороду пропонують допомогу під час проведення документальної перевірки, вирішити питання щодо не проведення перевірки тощо. Інформація про такі випадки надходить від платників, які перебувають на обліку в Кам’янському управлінні. Днями суб’єктам господарювання телефонували від імені начальника управління В’ячеслава Петерса.

Наголошуємо, що посадові особи Кам’янського управління Головного управління ДПС у Дніпропетровській області ні в якому разі й у жодних випадках не здійснюють подібні телефонні дзвінки. У разі виникнення вказаних ситуацій просимо негайно звертатися до поліції за телефоном «102» або Антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером 0-800-501-007, напрям «4».

Кам’янське управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області.

Тижневі новини від Кам’янської ОДПІ станом на 14.04.2021

Довідник рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС

Символи рахунків для зарахування ЄСВ в органах ДФС