25.01.2018

Рятувальники провели профілактичну роботу з населенням

За 2017 рік у Дніпропетровській області зареєстровано 8833 пожежі. Із загальної кількості пожеж 85% припадає на житловий сектор – 7498 пожеж. На пожежах загинуло 167 осіб, з яких 6 дітей. Негативна тенденція щодо виникнення пожеж на території Дніпропетровської області продовжується і у 2018 році. Так, за 14 днів 2018 року сталось 146 пожеж, на яких загинуло 14 осіб.

Із метою проведення роботи з профілактики пожеж, недопущення загибелі людей на них, 24 січня співробітниками Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору міста по вулицям Старицького, Гастело та Зої Космодем’янскої.

Попередити надзвичайну ситуацію значно простіше, ніж її ліквідовувати – саме цю думку намагались донести до громадян співробітники ДСНС у місті Жовті Води.

Вогнеборці нагадали господарям домоволодінь основні правила пожежної безпеки, закликали батьків провести роз’яснювальну роботу з дітками, аби вберегти їх життя і здоров’я від небезпеки, що несе в собі вогонь та вручили людям тематичні пам’ятки інформаційно-застережливого характеру.

22.01.2018

Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні

Протягом 22-23 січня у Дніпропетровській області очікується суттєве ускладнення погодних умов:
– сильні опади у вигляді мокрого снігу;
– налипання мокрого снігу та ожеледь на дротах і деревах, на дорогах ожеледиця;
– посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, місцями 25 м/с, хуртовини, снігові замети;
– утворення та збільшення висоти снігового покриву до 20-30 см.

12.01.2018

Врятовано чоловіка, який впав до комунікаційного колодязя

12 січня о 01.05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про необхідність допомоги від чоловіка, який впав до комунікаційного колодязя та самостійно не може вибратися на поверхню.

За повідомленням направлено рятувальників  39-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. На місці встановлено, що чоловік знаходиться у колодязі на глибині приблизно 5 метрів. За допомогою штурмової драбини та мотузки рятувальники потрапили до колодязя та витягли потерпілого на поверхню. Зі слів чоловіка, він впав до відкритого колодязя по дорозі додому.

Рятувальники передали постраждалого працівникам Жовтоводського відділу поліції, які супроводили врятованого до приймального відділення спеціалізованої медико-санітарної частини №9.

03.01.2018

За статистикою Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області впродовж 2017 року на території міста зареєстровано 125 пожеж (у 2016 році сталося 226 пожеж). Протягом останніх двох років загибелі людей на пожежах не допущено. Основна причина виникнення пожеж – необережне поводження з вогнем. Із цієї причини у 2017 році виникло 95 пожеж.

Тож, аби попередити виникнення загорянь із вини громадян, співробітники Жовтоводського міського відділу ДСНС продовжують проводити комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж, надзвичайних ситуацій та травмуванню людей на них.

Із метою вжиття профілактичних заходів щодо попередження пожеж та загибелі людей на них під час Різдвяних свят, а також навчання громадян правилам безпеки під час користування піротехнічними засобами, 3 січня співробітниками Жовтовоського міського відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області проведено профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору міста Жовті Води.

Під час заходу з громадянами проведено інструктажі та роздано інформаційні листівки із зазначенням основних правил протипожежної безпеки у побуті та заходами, щодо попередження пожеж та загибелі людей на них під час проведення святкових днів. Фахівці ДСНС пояснили населенню, що насамперед, потрібно відмовитися від використання саморобних піротехнічних пристроїв, купувати тільки фабричну продукцію й обов’язково в спеціалізованих магазинах, дотримуватися інструкцій з їх використання. Рятувальники також розповіли мешканцям міста, що категорично забороняється використовувати петарди і ракети в приміщеннях і в безпосередній близькості від будівель.

Жовтоводський міський відділ ДСНС звертається до населення!

Щоб уберегтися від вогненного лиха під час святкування різдвяних свят, необхідно пам’ятати про правила, а саме: не використовувати біля ялинок хлопавки, бенгальські вогні, піротехнічні пристрої, не тримати ялинку в приміщенні занадто довго – вона швидко висихає і легко займається. Ні в якому разі не можна залишати дітей  біля ялинки без нагляду, тому що дитячі витівки часто стають причиною пожежі.