Склад постійних комісій Жовтоводської міської ради VIII скликання

1. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів:

– Паніна Віра Олександрівна             – голова комісії
 Борилюк Валентина Анатоліївна    – заступник голови комісії
– Гаркуша Олена Геннадіївна            – секретар комісії
– Глазирін Євген Миколайович          – член комісії
– Бойченко Ігор Васильович               – член комісії
– Жалдак Тетяна Леонідівна              – член комісії
– Руденко Сергій Васильович            – член комісії

2. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, регламенту, законності та правопорядку, регуляторної політики, зв’язків з громадськістю та засобами інформації:

– Устименко Віталій Євгенович               – голова комісії
– Гуменюк Володимир Володимирович  – заступник голови комісії
 Кравченко Вікторія Володимирівна      – секретар комісії
– Іванченко Віталій Анатолійович            – член комісії

– Вотченко Євген Вікторович                   – член комісії
– Гавеля Дмитро Вікторович                    – член комісії

3. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, містобудування, землекористування та комунальної власності:

– Гончар Володимир Федорович           – голова комісії
– Малоок Дмитро Григорович                – заступник голови комісії
– Кармазін Лариса Любомирівна           – секретар комісії
– Затинацький Ігор Анатолійович          – член комісії
– Кузьминська Вікторія Степанівна       – член комісії
– Макаренко Віктор Олександрович      – член комісії
– Плис Олександр Леонідович               – член комісії
– Хавренко Олександр Володимирович – член комісії
– Ховрак Анатолій Анатолійович             – член комісії

4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення міста, екології, охорони навколишнього середовища та санітарного стану міста:

– Розенберг Ігор Володимирович           – голова комісії
– Скиба Людмила Миколаївна               – заступник голови комісії
– Миргородська Анна Анатоліївна         – секретар комісії
– Ворон Валерій Валентинович             – член комісії

– Ізергін Віктор Володимирович             – член комісії

5. Постійна комісія з питань освіти, молодіжної політики, сім’ї, культури та спорту:

– Зінченко Наталя Володимирівна         – голова комісії
– Левіна Любов Василівна                      – заступник голови комісії
– Кришень Оксана Володимирівна         – секретар комісії
– Агаркова Марина Олександрівна        – член комісії
– Затинацький Валерій Анатолійович    – член комісії
– Сєдова Юлія Вікторівна                       – член комісії
– Седченко Світлана Володимирівна    – член комісії