Попереду новий 2018-2019 навчальний рік. Для педагогічних колективів закладів освіти міста початок нового навчального року характеризується детальним аналізом результатів роботи у попередньому році, обговоренням досягнень і визначенням пріоритетних завдань на наступний навчальний рік.

За підсумками 2017-2018 навчального року маємо наступні результати. Традиційно високий рівень навчальних досягнень – в учнів початкових класів. 214 вихованців закінчили навчальний рік із Похвальними листами. Близько половини (49%) учнів 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста навчаються на достатньому та високому рівні (9-12 балів).

Якщо говорити про випускників старшої школи (вони були у школі №3, НВК №6 «Перспектива», гімназії, ліцеї), то за результатами державної підсумкової атестації, яка проходила у формі зовнішнього незалежного оцінювання, достатній та високий рівень навчальних досягнень мають: з української мови та літератури – 84% одинадцятикласників, математики – 68%, історії України – 71%, фізики – 63%, хімії – 40%, біології – 79%, географії – 53%, англійської мови – 80%. Ці показники є вищими за обласні та по Україні.

17 випускників нагороджені медалями: 5 – срібними, 17 – золотими. Це випускники ліцею (8 золотих, 1 срібна), гімназії (4 золотих, 3 срібних), СШ №3 (4 золотих), НВК №6 «Перспектива» (1 золота, 1 срібна).

За результатами вступної кампанії до закладів вищої освіти в цьому році маємо найкращий показник останніх років – 99 відсотків випускників стали студентами-першокурсниками. Це – середній відсоток. Якщо докладніше, то випускники ліцею, гімназії та СШ №3 100%-во вступили до вишів, дещо менший процент вступу випускників НВК №6 «Перспектива».

Тож вітаємо всі колективи з початком нового навчального року! Нехай він буде щедрим на успіхи, перемоги та нові досягнення!

За інформацією начальника відділу освіти Л.Левіної.