Адаптивний карантин у Жовтих Водах подовжено до 31 жовтня поточного року. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 31 серпня в онлайн режимі. Про запровадження нових обмежень розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

«Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 26 серпня, адаптивний карантин на всій території країни подовжено до 31 жовтня. Аналогічне рішення прийняла й міська комісія ТЕБ та НС, – сказав В.Рябоконь. – На сьогодні Дніпропетровська область віднесена до «зеленої» зони. Та, на жаль, останнім часом у регіоні спостерігається зростання кількості випадків коронавірусної хвороби. Тому вкотре хочу закликати жовтоводців суворо дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції».

Начальник відділу ВПО, ЦЗ та ОР повідомив, що з 1 вересня і до 31 жовтня в усіх регіонах країни, навіть із «зеленим» рівнем епідемічної небезпеки, заборонено проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля. Під забороною – і концерти. Їх дозволено проводити лише закладам культури, які спеціалізуються на концертній діяльності протягом останнього року.

Володимир Рябоконь нагадав, що у Жовтих Водах залишаються чинними раніше встановлені правила карантину: обов’язкове носіння масок або респіраторів у громадських будівлях; проведення масових заходів – не більше 1-ї особи на 5 кв.м; наповненість кінотеатрів та закладів культури – не більше 50%; перевезення пасажирів – лише у межах сидячих місць.

Станом на 4 вересня поточного року в Україні з початку епідемії коронавірус виявлено у 130951 людини, із них 60613 пацієнтів одужали та 2761 – померли від ускладнень. За минулу добу зафіксовано 2723 нових випадки.

На Дніпропетровщині зареєстровано 2570 випадків COVID-19, одужали від коронавірусу 1229 мешканців області, померли 54 людини.

Марина Котова, з позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.