IMG_3177Дерево – це символ вічного життя й безсмертя. Ідея увічнювати пам’ять про героїв посадивши дерево належать нашим пращурам.
Більше 30-ти років тому жовтоводською громадою була висаджена березами Алея героїв в парку Слави від Монументу слави до пам’ятного знаку «Жовтоводцям за проявлені відвагу і мужність при виконанні завдань Батьківщини» в пам’ять про загиблих у роки Другої світової війни. За ці роки з’явились інші герої: учасники бойових дій на території інших держав, ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній електростанції, воїни антитерористичної операції на Сході країни.
Відділом освіти в рамках соціально-патріотичного проекту «Ми – українці!» з метою патріотичного виховання, формування екологічної культури, моральних цінностей, соціальної активності та громадянської відповідальності в учнівської молоді була запланована соціальна акція по висадці дерев.
19 квітня 2016 року в парку Слави поєднались представники виконавчої влади, депутатського корпусу, педагоги, учні всіх загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьки, представники міських громадських організацій («Афган», «Союз Чорнобиль України», козацького полку «Жовтоводський», Жовтоводської організації ветеранів України), люди різних поглядів, різних вікових категорій для того, щоб висадити берези і увічнити пам’ять про героїв, які в різні часи ціною власного життя боронили нашу країну.
Під час проведення акції до учнівської молоді із закликом про активні дії, збереження пам’яті про героїв, проведення природоохоронної діяльності звернулись учасники агітбригади еколого-натуралістичного центру «Енергія» НВК «Дивосвіт» (керівник Н. Зотікова).
Відділ освіти висловлює слова вдячності за особисту участь та підтримку акції міському голові В.В. Абрамову, депутату обласної ради Д.С. Чорному, директору торгового дому «Добробут» А.І. Затинацькому за надані берізки, Альоні та Денису Винник («Святкова агенція Альони Винник»), директору КП «Жовтоводський водоканал» А.Є. Іванову.

Людмила Цюпа, методист відділу освіти