29 листопада на сесії Жовтоводської міськради батькові загиблого в АТО жовтоводця Іллі Кириченка вручили державну відзнаку – орден «За мужність» III ступеня. Нагороду передав військовий комісар Олександр Головченко.

Відповідно до указу Президента України від 11 жовтня 2017 року №318/2017, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку батькові загиблого в АТО жовтоводця Іллі Кириченка вручили державну відзнаку – орден «За мужність» III ступеня, яким хлопця було нагороджено посмертно.

Батько загиблого атовця Олександр Васильович Кириченко подякував за державну відзнаку, за те, що пам’ятають про його сина. Він звернувся до усіх жовтоводців, щоб не забували захисників України, усіх, хто сьогодні боронить рідну землю.

Нагадаємо, що Ілля Кириченко загинув 10 червня 2017 року під час бойового чергування на одному з опорних пунктів у районі села Кримське Луганської області. Цьогоріч йому виповнилося 29 років.

Фото Віталія Жушмана.