Порадувати військовослужбовців, передати їм часточку домашнього затишку, а також привітати з Масляною та початком весни вирішили жінки Жовтих Вод. 4 березня на кухні Жовтоводського промислового коледжу вони приготували 1089 бендериків і 281 млинець.

Готувався волонтерський жіночий батальйон до другого етапу благодійної акції «Нагодуй бійця», організатором якої є відокремлений підрозділ ГО «Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій», заздалегідь та дуже старанно. Два тижні організовували та збирали людей, шукали продукти для начинки, а чого не вистачило – придбали за власний кошт. Напередодні ввечері, а хтось і з самого ранку, готували млинці за фірмовими домашніми рецептами. «Я дякую Дмитру Величку, Єгору Харитонову, Ларисі Кармазін, Олені Кривошей, представникам Української православної церкви Київського патріархату, Ірині Унжаковій, Ігорю Мусієнку, Євгену Микитенку, які допомогли нам із продуктами, – сказала громадський активіст, волонтер Наталія Шум. – Хтось допомагав грошима, а хтось тушки курей і качку приніс. Так і насмажили начинку для сьогоднішніх бендериків».

Млинці, що залишилися, теж запакували та разом із домашнім варенням відправлять на передову.

Особисто подякувати жовтоводським господиням прийшов учасник АТО, наш земляк Олександр Скуба, який разом із побратимами оцінив старання жінок і смачний подарунок – вареники із картоплею, заправлені шкварками. «Така увага піднімає бойових дух та надає нам сил, – зазначив боєць. – Дякуємо за підтримку, за страви, які зігрівають, нагадують про рідний дім та родину».

Як повідомили організатори заходу, першу партію запакованих бендериків того ж дня відправили бійцям, які знаходяться у військовому госпіталі, та з понеділка повертаються на передову. Акція не є останньою: планується організувати поїздку дітей учасників АТО на Запорізьку Січ. Слідкуйте за повідомленнями та долучайтеся до гарної справи. Нашим Захисникам та їх родинам потрібна підтримка усієї громади. Разом ми переможемо!

Фото Віталія Жушмана.

Відео ТРК «Жовта Річка».