Чи обов’язково підприємцю мати касовий апарат? Як підготуватися до перевірки підприємства та відкрити електронний ПДВ-рахунок? Відповіді на ці питання дадуть провідні бізнес-експерти на безкоштовному семінарі в ДніпроОДА.

Бізнесмени часто звертаються з питаннями на «гарячу лінію» при ДніпроОДА. Цього року найбільш актуальні питання – дотримання законодавства про працю, зміни в адмініструванні ПДВ, особливості використання касових апаратів та підготовка до податкових перевірок. Відповіді на ці питання дадуть бізнес-експерти на семінарі в ДніпроОДА.

Для кожного питання – окреме обговорення. Спершу учасникам семінару розкажуть про перевірки підприємств: хто має їх проводити та які документи необхідно пред’явити. Друга частина семінару – про зміни в законодавстві, що вже з 1 квітня набувають чинності. Спікери розкажуть про формування податкових зобов’язань, податкового кредиту на практиці та блокування податкових накладних. У третій частині шукатимуть відповідь на питання: чи всі підприємці мають користуватися касовими апаратами. Після кожного обговорення – «живе» спілкування зі спікерами.

На питання відповідатимуть експерти редакції «ВКК Баланс-клуб» та газети «Приватний підприємець».

Семінар «Головні зміни в роботі бізнесу 2017: перевірки, ПДВ та РРО» відбудеться 24 березня об 11.00 у ДніпроОДА. Зареєструватися можна за посиланням https://goo.gl/forms/0GXKovNjcqARa0bs2. Деталі за телефонами: (056) 742-83-42, 742-84-67.

За матеріалами Дніпропетровської облдержадміністрації.