Упродовж двох тижнів школярі 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста відвідують з екскурсіями промислові підприємства Жовтих Вод. Відновлено давно забуті екскурсії за ініціативи міського голови Володимира Абрамова. Більше 150 учнів за два тижні відвідали КП «Жовтоводськтепломережа» та дізналися, звідки в домівках з’являється тепло.

14 лютого на чергову екскурсію підприємством завітали восьмикласники НВК «Дивосвіт». Разом із головним енергетиком КП «Жовтоводськтепломережа» Леонідом Терещенком учні відвідали цехи, котельне відділення, щитові та підстанції. Також ознайомилися з технологічними процесами, що відбуваються на кожній дільниці. Долучився до екскурсії і міський голова Володимир Абрамов, який встиг і стан підприємства побачити, і з персоналом поспілкуватися, і роботу керівництва відзначити.
«Діти мають знати, звідки береться тепло, як працюється на такому підприємстві. Ми бачимо, що учням цікаво, тому продовжимо й далі наші перемовини з керівниками інших підприємств міста», – зазначив Володимир Васильович.
Учні відзначили складність обладнання, його велику кількість, дізналися про нові професії. На черзі – екскурсії до автопарку КП «ВЖРЕО» та підприємства «Позитрон».

Відео ПН ТРК «Степ».