23 грудня біля ялинки, встановленої на бульварі Свободи, навпроти маг. «COMFY» та ТД «Добробут», відбулася святкова музично-розважальна програма для дітей. На дітлахів чекали театралізоване дійство, ігри, конкурси, подарунки та солодощі.

Із обіду і до самого вечора біля ялинки, встановленої у новому районі міста, було людно та гамірно. Свято, яке зібрало чимало малечі, учнів молодших класів, розпочалося із веселих пісень, танців, спілкування казкових героїв із дітлахами.

Справжнього новорічно-різдвяного настрою додали вітання від Діда Мороза та Снігуроньки, театралізоване дійство від БК «Родина». Упродовж заходу малеча із задоволенням брала участь у конкурсах та іграх, які підготували відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту виконкому, ЦДТ відділу освіти, студенти Жовтоводського педагогічного коледжу. А на тих, хто змерз, чекали гарячий чай та солодощі від партнера цього святкового заходу – ТД «Добробут».

Побажання здоров’я, радості, здійснення заповітних мрій, а також запрошення на свято, яке відбудеться 7 січня біля головної красуні міста, встановленої перед Палацом культури, присутні почули від міського голови Володимира Абрамова.

А далі ялинка засяяла яскравими вогниками, сповістивши про початок новорічно-різдвяних заходів, які проходитимуть у місті. Гарний настрій був у всіх, і це зрозуміло – скоро Новий Рік!

Фото Віталія Жушмана.