Незабаром лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги розпочнуть підписувати декларації із пацієнтами. Подробиці про подальші кроки комунального некомерційного підприємства розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради Валентина БОКА.

У рамках реалізації реформи медичної галузі з 1 червня 2018 року в Жовтих Водах, за рішенням депутатів міської ради, створено нову юридичну особу – Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Жовтоводської міської ради (далі – КНП «ЦПМСД»).

У червні-вересні п.р. проведено підготовчу роботу для отримання ліцензії на медичну практику КНП «ЦПМСД».

Для лікарів первинної ланки придбано комп’ютерну техніку та мобільні телефони, ваги для дорослих із ростоміром, швидкі тести, пікфлуометри, пульсоксіметри, сумки-укладки медичні, електрокардіографи портативні, інше медичне обладнання та інструменти за кошти міського бюджету.

Проведено конкурс на посаду головного лікаря КНП «ЦПМСД», за його результатами головним лікарем КНП «ЦПМСД» призначено Проняєва Юліана Миколайовича.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я від 19.10.2018 року №1912 «Про ліцензування медичної практики» КНП «ЦПМСД» отримало ліцензію на медичну практику, яка надає право підприємству надавати первинну медико-санітарну допомогу населенню як окремій юридичній особі:

– за лікарськими спеціальностями: терапія, педіатрія, загальна практика-сімейна медицина та медицина невідкладних станів;

– за спеціальностями молодших спеціалістів з медичною освітою: сестринська справа, акушерська справа, лікувальна справа (невідкладні стани).

Із 8 листопада 2018 року медичний персонал зазначених вище спеціальностей буде переведений на роботу до КНП «ЦПМСД», а вже з 15 листопада 2018 року лікарі розпочнуть підписувати декларації із пацієнтами. Наступний крок – підписання договору із Національною службою здоров’я. Порядок організації кампанії «Обери свого лікаря» буде надано додатково в засобах масової інформації.

Розміщення КНП «ЦПМСД» здійснено на базі ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» на умовах оренди: поліклініка №1 – терапевти та сімейні лікарі; дитяча поліклініка – педіатри; поліклініка №2 – 2 кабінети лікарів із ліжками денного перебування.

Графік роботи лікарів КНП «ЦПМСД»: з понеділка до суботи з 8.00 до 18.00, у неділю працює черговий лікар з 8.00 до 12.00. Крім того, щоденно з 8.00 до 20.00 працюватиме бригада з надання невідкладної медичної допомоги.

Контактні телефони:

– відділ охорони здоров’я виконкому, Бока Валентина Миколаївна, тел. 067-726-53-73;

– головний лікар КНП «ЦПМСД» Проняєв Юліан Миколайович, тел. 099-189-31-36;

– реєстратура поліклініки №1, тел. 066-97-560-70;

– реєстратура дитячої поліклініки, тел. 066-80-57-615;

– реєстратура в поліклініці №2, тел. 066-212-70-62.