Зробити своє місто чистим не завадили ні дощ, ні холод. Із дев’ятої години ранку у Дитячому парку кипіла робота: містяни гуртом наводили там лад після зими. Жовтоводські активісти прибрали сміття, опале листя та сухостій. Не залишилися осторонь і працівники виконкому, які на чолі із міським головою впорядкували територію навколо водойми.

У рамках екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом», яка відбулася 8 квітня, до прибирання Жовтих Вод долучилися працівники виконкому, відділу освіти, відділу культури, депутати міської ради, Молодіжна рада, релігійні та громадські організації, студентська молодь та небайдужі мешканці міста.

Ніхто не лінився: прибирали добросовісно, адже розуміли, що, передусім, для маленьких жовтоводців стараються, а потім – для себе. Сміття назбирали багато – вивезли п’ять повних КРАЗів, які надало ДП «СхідГЗК», та 2 трактори від КП «Чисте місто».

Поки активісти територію парку вичищали, міський голова Володимир Абрамов прибирав водойму Дитячого парку. Навитягав із води скляних та пластикових пляшок, які залишили по собі жовтоводці ще з минулого літа, близько 5 пакетів.

Не залишилися того дня без уваги і маленькі помічники, які прийшли на толоку разом із батьками. На них чекала розважальна програма від студентів Жовтоводського педагогічного коледжу.

Роботи попереду ще багато, тому екологічна акція триває. Проведення наступної толоки заплановано на 29 квітня. Тож слідкуйте за повідомленнями і долучайтеся до гарної справи, адже прибрати можна все та краще не смітити.

Фото Віталія Жушмана.

Відео ПН ТРК «Степ».