Сьогодні, 18 травня, українці відзначають День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та популяризації етнічного вишитого одягу. Цього дня на вулицях міста та майже в кожній установі можна побачити людей у вишиванках. Підтримали традицію і працівники ЦНАПу, які цього дня вбралися у вишивані сорочки.

«ЦНАП в українській вишиванці» – акція, яка проходить у всіх Центрах надання адмінпослуг нашої області. Про неї клієнтів сповіщає спеціально розроблена наліпка на дверях установи.

За словами начальника ЦНАПу Оксани Заяць, участь у подібних заходах – пам’ять про наше коріння та багатовікові традиції, вклад у підняття духу патріотизму. «Любіть Україну, як сонце, любіть!, – процитувала Оксана Володимирівна вірш В.Сосюри. – Так говорили поети і письменники, справжні сини України. За неї боролись і борються й сьогодні справжні Герої. А ми, громадяни, теж не маємо стояти осторонь».

Про те, якого ми роду, всім відвідувачам ЦНАПу нагадують вишиті рушники на стінах і портрет Тараса Шевченка. Все це зроблено руками самих працівників Центру.

«Нам, українцям, треба прожити хороше життя, але це може статися тільки в наполегливості та праці, – говорить Оксана Заяць. – Все буде чудово, якщо бути в мирі з собою, з людьми та пам’ятати духовні цінності».

Також начальник ЦНАПу повідомила, що, задля зручності звернень жовтоводців, змінено графік роботи установи. Відтепер Центр надання адмінпослуг у середу працює до 20.00, прийом громадян в інші робочі дні залишився без змін (понеділок, вівторок, четвер: 8.00-17.15; п’ятниця: 8.00-16.00). Окрім того, після звернення до адміністраторів ЦНАПу, відвідувачі мають оцінити рівень та якість надання послуги, обравши одну із двох скриньок.

Тож вітаємо усіх жовтоводців зі святом і бажаємо мирного неба та завжди залишатися патріотами своєї держави. Не важливо, хто ти: посадовець, вчитель, дитина, пенсіонер чи студент – ти – Українець!