У Жовтих Водах коронавірус підтверджено ще у двох осіб. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що 24 серпня поточного року стало відомо про два нові випадки COVID-19 у мешканців нашого міста. Коронавірусну хворобу підтверджено у пенсіонерки 1942 року народження та 55-річної медпрацівниці. Стосовно першої хворої. По медичну допомогу жінка звернулася 20 серпня, зателефонувавши до «швидкої». Того ж дня із діагнозом «Негоспітальна пневмонія» її було госпіталізовано до Криворізької інфекційної лікарні №1, одразу проведено ПЛР-дослідження. На сьогодні стан пацієнтки задовільний, вона перебуває у лікарні Кривого Рогу. За місцем її проживання проведено комплексну санітарну обробку, встановлено коло контактних осіб.

Щодо другої хворої. До лікарні жінка звернулася 19 серпня із підвищеною температурою та кашлем. Відповідно до наказу МОЗУ, їй було проведено ПЛР-тестування. На сьогодні стан хворої задовільний, жінка перебуває вдома під наглядом сімейного лікаря. За місцем її проживання проведено комплексну санітарну обробку, встановлено коло контактних осіб.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради зазначила, що загалом у місті коронавірус лабораторно підтверджено у десяти осіб, із них вісім пацієнтів одужали. Наразі в одного жовтоводця зареєстровано підозру на COVID-19. Він очікує на результати лабораторних досліджень, перебуває під наглядом сімейного лікаря.

Загалом, за словами Валентини Боки, у Жовтих Водах із початку квітня проведено 384 експрес-тести, 191 ПЛР-дослідження та 222 тестування методом ІФА.

А ми закликаємо жовтоводців стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Бережіть себе та будьте здорові!

Марина Котова.