У місті коронавірус підтверджено ще в одного жовтоводця. Про це повідомила начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради Валентина БОКА.

В.Бока розповіла, що 10 вересня поточного року стало відомо про новий підтверджений випадок захворювання на COVID-19 у мешканки нашого міста. Хвора – жінка 1949 року народження, із 6 вересня перебуває на лікуванні у м.Кривий Ріг, незадовго до цього відвідувала Російську Федерацію. На сьогодні стан пацієнтки медики оцінюють як задовільний.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради зазначила, що загалом у місті коронавірус лабораторно підтверджено у дванадцяти осіб, із них десять пацієнтів одужали, один хворий перебуває на лікуванні в Криворізькій інфекційній лікарні №1, інший – удома під наглядом сімейних лікарів.

За словами Валентини Боки, у Жовтих Водах із початку квітня поточного року проведено 427 експрес-тестів, 234 ПЛР-дослідження та 315 тестувань методом ІФА.

А ми закликаємо жовтоводців стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Бережіть себе та будьте здорові!

Марина Котова.