За минулу добу коронавірусну хворобу виявлено ще у трьох жовтоводців. Подробиці розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока повідомила, що 18 вересня поточного року стало відомо про три нові випадки COVID-19 у мешканців нашого міста. Коронавірусну хворобу підтверджено у трьох чоловіків. Усі вони – із числа контактних осіб. На сьогодні стан пацієнтів задовільний, захворювання протікає у легкій формі, жовтоводці перебувають удома під наглядом сімейних лікарів. Спеціалістами Жовтоводського міськрайонного відділу лабораторних досліджень проведено комплексну санітарну обробку помешкань хворих, взято проби для ПЛР-діагностики у найближчих родичів. Робота зі встановлення кола контактних осіб триває.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради зазначила, що загалом у місті коронавірус лабораторно підтверджено у п’ятнадцяти осіб, із них одинадцять пацієнтів одужали. Медиками Жовтих Вод проведено 442 експрес-тести, 248 ПЛР-досліджень та 248 тестувань методом ІФА.

Наостанок В.Бока закликала жовтоводців стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже станом на 18 вересня в Україні зафіксовано 169472 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3468 летальних, 75486 пацієнтів одужали. За добу на коронавірус захворіли ще 3228 українців (антирекорд – 3584 випадки).

Марина Котова.