Станом на 23 вересня поточного року у Жовтих Водах лабораторно підтверджено 22 випадки коронавірусної хвороби. Про це повідомила начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина БОКА.

В.Бока розповіла, що нині у місті – 22 підтверджених випадки коронавірусної хвороби, з них 11 осіб одужали, 11 – продовжують лікуватися від недуги. На сьогодні шість жовтоводців перебувають удома під наглядом лікарів, п’ять – у лікарнях Кривого Рогу та Дніпра. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, ступінь тяжкості захворювання – легкий та середній. Окрім того, у місті зареєстровано два підозрілі випадки на COVID-19, хворі перебувають у Криворізькій інфекційній лікарні №1.

Начальник відділу охорони здоров’я розповіла, що останні чотири випадки коронавірусної недуги були діагностовані у жовтоводців, котрі потребували планової госпіталізації. На сьогодні медиками Жовтих Вод проведено 453 експрес-тести, 257 ПЛР-досліджень та 349 тестувань методом ІФА.

Наостанок В.Бока закликала містян стежити за самопочуттям, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, уникати скупчень людей та користуватися антисептиками. Адже станом на 23 вересня в Україні зафіксовано 184734 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, із них 3705 летальних, 81670 пацієнтів одужали.

Марина Котова.