Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Тож 24 червня в парку Слави відбулися святкові заходи, в яких узяла участь творча та ініціативна молодь нашого міста.

Свято розпочалося о 10 годині з велопробігу вулицями Жовтих Вод. Учасники стартували зі стадіону «Авангард», фінішували на вулиці Шевченка. Далі на всіх бажаючих чекали велозмагання.

Тим часом у парку Слави розпочали свою роботу торговельні майданчики, виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва, дитячі атракціони. Продовжили святковий день урочиста частина, конкурсна програма для молоді та молодих сімей, концерт за участю талановитих юнаків та дівчат міста, а також спеціально запрошених гостей.

Із нагоди свята активісти молодіжного руху були нагороджені Подяками управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, Подяками міського голови.

Звертаючись до молоді, очільник міста Володимир Абрамов у своєму вітальному слові зазначив, що саме юне покоління є майбутнім будь-якої територіальної громади. Коли є молодь, створюються сім’ї, значить, є надія, що місто житиме й розвиватиметься. «Ви прийдете нам на зміну. Я хотів би, щоб більшість із вас залишилась у Жовтих Водах, – сказав міський голова. – Сьогодні в нашому місті виникла проблема з кадрами, не вистачає кваліфікованих працівників. Тож, я закликаю молодь отримати гідну освіту і повернутися працювати в рідне місто. А сьогодні – вітаю усіх вас зі святом!».

До привітань приєдналась перший заступник міського голови Ірина Олініченко: «Шановна молодь! Ви – наше сподівання на краще майбутнє Жовтих Вод. Бажаю вам невичерпного оптимізму, здоров’я, позитивного життєвого досвіду. Хочеться, щоб ви пишалися нашим містом і країною в цілому. Нехай вам щастить!».

Яскравим та запальним акцентом вечірньої програми стали виступи груп «Світлофор» (м. Жовті Води), «The Same Toy» (м. Київ), «The Madness» (м. Жовті Води), дискотека за участю Dj CHERRY (м. Київ).

За словами начальника відділу молоді і спорту Олени Лауди, організаторами свята виступили відділ молоді і спорту, відділ культури виконкому міської ради. Захід відбувся за підтримки міського голови Володимира Абрамова. Також цього року неабияку допомогу у проведенні конкурсної програми для молоді та молодих сімейних пар надав народний депутат Олег Кришин. Він забезпечив переможців цінними подарунками (барбекю, сушарки для одягу, термоси різного об’єму).

Фото Віталія Жушмана.