22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Сьогодні представники міської влади, керівники підприємств та організацій, депутати міської ради, ветерани і жовтоводська громада біля Меморіалу Слави квітами та хвилиною мовчання вшанувала пам’ять синів і дочок, полеглих під час війни. І дійсно, для українського народу ця війна забрала кожного п’ятого співвітчизника: серед загиблих – понад 5,5 млн. мирного населення, 2,5 млн. – солдати.

«Немає жодної родини, яка б не втратила когось у тій страшній війні. Особисто для мене – це два моїх прадіди. Нажаль, ті уроки війни на сьогодні не для всіх є заповітом. Ми знову стоїмо тут і основна молитва всіх матерів про те, щоб в Україні знову закінчилася війна. Ми мріємо про одне – про мир, про спокій, про перемогу», – сказав заступник міського голови Євген Глазирін.

Військовий комісар підполковник Сергій Дем’янчук повідомив, що сьогодні понад 200 онуків та правнуків наших ветеранів захищають цілісність України.

Тож давайте пам’ятати не лише героїв, які поклали життя 75 років тому, тих, хто пережив ті страшні події, а й тих, хто віддав життя за щасливе сьогодення та майбутнє поколінь, хто перебуває на передових рубежах в зоні АТО.

IMG_7992

IMG_7961

IMG_8010

IMG_7944