Із початку 2021 року в Україні зросли ціни на газ та електроенергію для населення, що відразу викликало невдоволення серед українців. Обурені новими тарифами на житлово-комунальні послуги, люди виходять на протестні акції, перекривають дороги державного значення та звертаються за підтримкою до представників міської влади.

У Жовтих Водах «комунальний» мітинг відбувся 11 січня біля будівлі виконкому міськради. Люди вимагали скасування підвищених тарифів на постачання та споживання природного газу, а також фіксованої ціни на електричну енергію для побутових споживачів. Близько години на запитання жовтоводців відповідав міський голова Дмитро Ханіс. Зокрема, він наголосив на тому, що ухвалені центральною владою тарифи – зависокі, і люди просто не в змозі будуть сплачувати рахунки за комунальні послуги. Тому на сьогодні першочерговим завданням міської влади є відстоювання інтересів населення.

Д.Ханіс запевнив присутніх на мітингу жовтоводців, що найближчим часом буде підготовлено звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необґрунтованого підвищення тарифів на електроенергію та природний газ. Його розглянуть на черговому засіданні сесії міської ради, яке відбудеться 27 січня.