У рамках проведення Міжнародної соціально-екологічної ініціативи «Дерева миру» на території міста було висаджено 150 саджанців берізок. До акції, яка відбулася 31 березня за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконкому, долучилися жовтоводська молодь та всі небайдужі містяни.

Як розповіла головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконкому Людмила Шкуренко, ініціативу засновниці даної акції підтримали вже понад 50 країн світу. Кожного року, починаючи з 2015-го, у різних містах і селищах України висаджують близько 20 тисяч «дерев миру». Акція покликана привернути увагу до питань миру, озеленення, дбайливого ставлення до довкілля та розвитку волонтерського руху.

Берізки для озеленення міста передав управлінню ЖКГ Жовтоводської міськради підприємець Ігор Затинацький. Частину саджанців, а це більше 500, висадили 24 березня на території парку Слави, II мікрорайону та по вул.Маяковського учні старших класів, батьки та педагоги з усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Далі добру справу підтримали працівники виконкому, представники Організації молоді СООП, Молодіжної ради, Жовтоводського бюро правової допомоги, ЦК «АЗОВ», ІП «Стратегія», учасники АТО, переселенці та мешканці мікрорайонів, де проводилася акція. Жовтоводські активісти висадили саджанці на території скверу «Надія» (район міського суду) та між магазинами «Будапешт» та «АТБ».

Як повідомила начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому Олена Лауда, цієї весни також запланована участь у Всеукраїнській акції «Зробимо Україну чистою». У Жовтих Водах вона розпочнеться 8 квітня о 10.00 у Дитячому парку. Далі акцію проводитимуть на решті територій міста. Також вона зазначила, що на прибирання можна прийти з дітьми: для них Молодіжна рада планує організувати показ мультфільмів та ігрову програму.

Роботи попереду багато, тому запрошуємо всіх жовтоводців долучитися до гарної справи, адже все це ми робимо, передусім, для себе!

Фото Віталія Жушмана.