Капітально відремонтована покрівля житлового будинку, комп’ютерне обладнання для двох жовтоводських шкіл та садочка, ігрове обладнання для дитячих майданчиків – на усе це із державного бюджету виділено 785 тисяч гривень. І це лише перший транш, заявлений на фінансування.

На оперативній нараді, яка відбулася 9 липня у виконкомі міської ради, очільник міста Володимир Абрамов повідомив, що за сприяння народного депутата Олега Кришина розпорядженням Кабміну від 13.06.2018 року Жовтим Водам перерозподілено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів соціально-економічного розвитку. Виділені кошти підуть на придбання комп’ютерного обладнання для СШ №3 (176 тис. грн), ДНЗ №30 «Червоненька квіточка» (52 тис. грн) та ліцею природничо-наукового навчання (176 тис. грн); на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по бульвару Свободи,43 (183 тис. грн); на придбання ігрового обладнання для дитячих майданчиків по вул.Хмельницького,22 – бул.Свободи,31, вул.І.Богуна,73 – 8-го Березня,47 (198 тис. грн).

На запитання, чому для придбання комп’ютерної техніки обрано саме ці навчальні заклади, міський голова пояснив, що це – своєрідне стимулювання їхньої роботи. Адже з 1 січня 2018 року СШ №3 та ДНЗ №30 стали автономними. За цей час керівники даних навчальних закладів довели, що можуть самостійно приймати рішення в питаннях організації своєї діяльності. А ліцей природничо-наукового навчання очолив рейтинг загальноосвітніх шкіл Дніпропетровської області за підсумками ЗНО 2017 року.