22 квітня на базі ФОЦ ДП «СхідГЗК» уже вп’яте в Жовтих Водах відбулися міські змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Виявили бажання випробувати свої сили дев’ять сімей, котрі представляли навчальні заклади міста, та три сім’ї з немовлятами. Організатори змагань – відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради спільно з ФОЦ ДП «СхідГЗК» та відділом освіти.

Родзинкою спортивного турніру став «Повзунковий біг» для немовлят, який був організований уперше. Свою вправність демонстрували дітки віком до одного року.

Інші родини пройшли серйозні спортивні випробування, в яких узяли участь тато, мама і дитина: Юлія і Леонід Застеби з донькою Діаною; Марина Труш із чоловіком Романом і сином Єгором; Наталя і Ярослав Воробей із донькою Уляною; Маргарита і Дмитро Гранкіни із сином Глібом; Наталя і Андрій Применки із донькою Дар’єю; Інна і Олексій Мартинови з сином Романом; Наталя і Андрій Науменки із сином Никитою; Людмила і Олексій Нужні із сином Денисом; Валентина Погорельська із чоловіком Євгеном та донькою Яною.

Змагання були різноманітними, учасники активно підтримували членів родини.

Першу у житті спортивну перемогу в «повзунковому бігу» отримали наймолодші учасники: І місце посіла Копійка Зоряна, ІІ місце – Чередник Владислав, ІІІ місце – Кислий Єгор.

У перервах між конкурсами для гостей свята демонстрували свої танцювальні номери хореографічні колективи Центру дитячої творчості.

У загальному заліку спортивних змагань «Тато, мама, я – спортивна сім’я» призові місця вибороли: І місце – сім’я Нужних (представники ліцею), ІІ місце – сім’я Науменків (представники ЗОШ №8), ІІІ місце – сім`я Мартинових (представники гуманітарної гімназії).

Переможці змагань отримали солодощі і призи. Печиво і торти були надані ТД «Добробут», іграшки для немовлят – від магазину дитячих товарів «Мауглі», призи підготував відділ у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради.

Бажаємо учасникам змагань міцного здоров’я та подальших спортивних перемог!

Фото Наталі Сірої.