Відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Жовтоводської міської ради інформує про можливість оздоровити своїх дітей, віком від 7 до 18 років, в комунальному закладі «Апостолівський дитячий оздоровчий табір «Зміна» влітку 2016 року.
Табір розташований в мальовничому та екологічно чистому місці на березі Каховського водосховища в лісопарковій зоні . Для оздоровлення дітей передбачені заняття різними видами спорту є спортивні майданчики (футбольне поле, волейбольний та баскетбольний), музикальний бар, зал для проведення змагань, дискотек.
У двоповерховому спальному корпусі цілодобово є гаряча та холодна вода, туалети (оснащені згідно з санітарними нормами). Розміщення дітей здійснюється у кімнатах по 8 чол. (дітей до 10 років) та по 5 чол. (дітей старших 10 років). Кімнати мебльовані шафами та тумбочками, мається кімната для збереження дитячих речей на тривалий час.
На території оздоровчого закладу є медичний пункт і блок з ізолятором та необхідним медичним обладнанням і запасом медикаментів для надання, при необхідності, першої медичної допомоги. Цілодобово працюють лікар, медичний персонал.
Щоденне п’ятиразове висококалорійне харчування. До раціону обов’язково будуть надаватися свіжі овочі та фрукти, а також соки, йогурти, солодощі та інше.
Територія повністю огороджена, в нічний час табір освітлюється, цілодобово охороняється, а на час відпочинку дітей охорона здійснюється цілодобово і з співробітниками міліції.
Шановні батьки! Подбайте про оздоровлення Ваших дітей! Чисте повітря, сонце, вода, спорт та розваги – це гарний настрій і здоров’я Ваших дітей!

Вартість путівки – 2900гривень на 21 день.
Відпочинок в три зміни:
• перша з 01.06. по 21.06.2016 року,
• друга з 01.07. по 21.07.2016 року,
• третя з 01.08. по 21.08.2016 року.
Телефон для більш детальнішої інформації (05656) 57-4-63