«Лідер індустрії дозвіля-2018» – таку відзнаку отримав комунальний заклад культури «Дитячий парк» м.Жовті Води. Відзнаку вручили за сучасну та креативну організацію дозвілля і відпочинку відвідувачів. Про цьогорічну роботу Дитячого парку розповіла його директор Вікторія ГЛЄБОВА.

Керівник закладу дозвілля повідомила, що Диплом про перемогу Дитячий парк отримав під час семінару-практикуму для директорів та фахівців парків із різних міст України, який проходив у Вінниці на початку жовтня поточного року. Організатором даного заходу є Всеукраїнська ГО «Асоціація працівників парків культури України».

Розповідаючи про роботу Дитячого парку за сезон 2018 року, а саме із травня по вересень, Вікторія Глєбова зазначила, що цьогоріч кількість відвідувань атракціонів на платній основі, порівняно з 2017-им, зросла на 14% і становить 13716. Відповідно, збільшились і надходження від продажу квитків: якщо минулого року за аналогічний період роботи Дитячий парк отримав 172396 грн, то цьогоріч – 208280 грн. Окрім того, завдяки рішенню виконкому міської ради, діти пільгових категорій могли безоплатно відвідувати заклад. У підсумку, Дитячий парк надав 2786 безкоштовних відвідувань атракціонів (у 2017р. – 2572).

Вікторія Глєбова також повідомила, що під час підготовки до весняно-літнього сезону всі атракціони проходять технічний огляд та діагностику, мають позитивні висновки експертизи. Це – що стосується безпечного відпочинку. Однак, за словами директора закладу, все більше людей, подорожуючи за кордоном, бачать інший рівень парків і розваг. Тому Дитячий парк намагається йти в ногу із часом, змінюватися і бути цікавим для відвідувачів. Так, упродовж останніх двох років на території закладу було облаштовано зону вільного доступу до мережі Інтернет, батути «Джампер» і «Банджи» (розрахований і на підлітків, і на дорослих), аерохокей, атракціон «Мотузковий парк пригод на деревах «Супергерой». Також продовжується робота з благоустрою Дитячого парку.

У планах на наступний рік – придбання батутного комплексу та участь у програмі партиципаторного бюджетування, у рамках якої і було встановлено цього року мотузковий парк на деревах.