27 квітня відбудеться відкриття Дитячого парку. Про те, як проходить підготовка закладу до весняно-літнього сезону, а також про роботу КЗК «Дитячий парк» у 2018 році, розповіла начальник відділу культури виконкому міської ради Олена КУЗЬМІНСЬКА.

О.Кузьмінська повідомила, що на постійній основі у закладі працює п’ять співробітників. У весняно-літній період налічується 22 працівники, для сезонної роботи набираються 17 осіб.

Надходження від продажу квитків на атракціони у 2018 році склало 206,7 тис.грн, протягом сезону було реалізовано 13716 платних квитків. Окрім того, парк надав 2786 безкоштовних відвідувань атракціонів (діти-сироти, діти із багатодітних сімей, діти учасників АТО тощо).

Що стосується підготовки парку до нового сезону. Олена Кузьмінська повідомила, що цей процес складається з декількох етапів. Спочатку створюється міська комісія з обстеження технічного стану атракціонної техніки в КЗК «Дитячий парк». Далі – члени комісії оглядають атракціони та складають дефектні акти, за якими, в подальшому, й усуваються виявлені несправності. Начальник відділу культури зазначила, що минулого року дієву допомогу в підготовці закладу до весняно-літнього сезону надали ПрАТ «Гарант Метиз Інвест», СПП «ВІЗА-АГРО», ТОВ «НВП «Тетра», ТОВ «Позитрон GmbH», ТОВ «НТО «Технотрон», ТОВ «Будівельна компанія – Нова», ТОВ «Техномаш», ЖРЕМ, приватні підприємці В’ячеслав Сумський, Олег Шпак, Ігор Бойченко.

За словами О.Кузьмінської, після виконання профілактичних і ремонтних робіт необхідно отримати дозвіл на експлуатацію наявного обладнання. Для цього проводиться технічний огляд і випробування атракціонів фахівцями, котрі мають ліцензію на цей вид діяльності. Минулого року коштом міського бюджету перевірка технічного стану атракціонів була здійснена спеціалістами Придніпровського експертно-технічного центру. Також бюджетним коштом проводилося навчання та перевірка знань працівників КЗК «Дитячий парк» із загального курсу охорони праці; правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів; правил будови та безпечної експлуатації атракціонної техніки. Тож після такої підготовки обладнання й робочого персоналу відкривати сезон відпочинку у Дитячому парку можна.