11 років тому, а саме 10 листопада 2006 року, рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради №553 у місті Жовті Води було створено дитячий будинок сімейного типу на базі родини Людмили Чуб. У переддень свята привітати матір-виховательку з річницею створення ДБСТ завітали міський голова Володимир Абрамов, депутат Дніпропетровської облради Гілал Ісаєв та представники соціальних служб міста.

За роки існування тут знайшли свою сім’ю 19 дітей (тимчасово влаштовані, підопічні та діти). Ця родина є першою в місті Жовті Води, яка заснувала дитячий будинок сімейного типу, підтримала політику держави щодо сімейних форм виховання для дітей, які втратили сім’ю.

Бути матір’ю – справа нелегка, а бути матір’ю-вихователькою для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – це ще й велика відповідальність, яку Людмила Едвардівна гідно несе протягом 11 років. За це її відзначено пам’ятним знаком «85 років Дніпропетровській області». Вручив відзнаку депутат облради Гілал Ісаєв.

Із вітальним словом та найщирішими побажаннями з нагоди свята звернувся до родини міський голова Володимир Абрамов, який запевнив, що міська влада і надалі всіляко підтримуватиме та допомагатиме сім’ї Людмили Чуб.

На сьогодні у ДБСТ проживає шестеро дітей-вихованців, яким Людмила Едвардівна віддає свою любов, тепло та ласку. Мати-вихователька турбується не лише про утримання дітей та забезпечення їх усім необхідним, велика увага приділяється навчанню, отриманню професійної освіти, підготовці до дорослого життя, діти отримують навички ведення домашнього господарства. Родина є творчою: тут малюють, співають, займаються рукоділлям та інше. Діти беруть активну участь у громадському житті школи. Нещодавно Олександра (одна із вихованок родини) перемогла на фестивалі «Мама + Я» у номінації вокал.

Чуб Людмила Едвардівна піклується про майбутнє дітей. Кожен вихованець – випускник школи, залежно від здібностей, продовжує навчання. Четверо вступили до вишів, п’ятеро отримують освіту в середніх навчальних закладах, 11 закінчили середні спеціальні заклади та отримали професію. Всі вони знайшли своє місце в житті, завдяки зусиллям своєї нової мами. На сьогодні 11 вихованців створили свої власні сім’ї та виховують 10 дітей, яких Людмила Едвардівна вважає своїми онуками.