7 вересня міський голова Дмитро ХАНІС зустрівся з керівництвом Дніпропетровської облдержадміністрації та облради аби обговорити ситуацію з якістю питної води та нещодавнім підвищенням її вартості. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні в місті Дніпро в мене відбулося дві зустрічі з питань якості питної води та чергового підвищення тарифу КП “Жовтоводський Водоканал” ДОР. В Дніпропетровській обласній державній адміністрації була зустріч з першим заступником голови облдержадміністрації Володимиром Орловим. Було передано офіційне звернення та обговорено ситуацію, яка склалась в місті з водопостачанням. Друга зустріч була в Дніпропетровській обласній раді з заступником голови ДОР Ігорем Каширіним. Йому я теж детально розповів про ситуацію, надав офіційне звернення.

Однією з вимог була організація виїздного засідання Регіональної комісії ТЕБ та НС, члени якої повинні дати заключення чи є вода в нашому місті питною. Також ми просимо власника Водоканалу надати розшифровку всіх складових витрат вартості затвердженого тарифу. Оскільки Водоканал таку інформацію не надав.

Мені також до зустрічі встигли надіслати скан-копію резолюції сьогоднішньої акції протесту з підписами мешканців. Її я також офіційно передав голові ДОР Миколі Лукашуку. Сподіваюсь мене та мешканців міста було почуто та наше місто все ж таки отримає допомогу у вирішенні питання від власника підприємства та облдержадміністрації», – підсумував Д.Ханіс.