25 листопада відбулася перша сесія Жовтоводської міської ради VIII скликання. Дмитро Ханіс склав присягу міського голови, новообрані депутати отримали посвідчення та одразу взялися до виконання своїх обов’язків.

Вела сесію голова Жовтоводської міської територіальної комісії Олена Коваленко. Вона проінформувала присутніх про підсумки голосування на виборах, які відбулися 25 жовтня. Згідно з даними, загальна кількість виборців, які взяли участь у голосуванні за кандидатів на посаду міського голови становить 10 984. За Людмилу Єрьоміну віддали свої голоси 344 жовтоводці, за Олександра Конарєва – 563, Наталію Зінченко – 582, Євгена Глазиріна – 2280, за Анатолія Затинацького – 2973. За Дмитра Ханіса проголосувала найбільша кількість виборців, а саме – 3951 (35,97%). Відповідно його і було визнано Жовтоводською міською ТВК новообраним міським головою, а вибори такими, що відбулися.

Далі, за регламентом, новий очільник міста склав присягу. Статут і прапор Жовтих Вод Дмитру Ханісу урочисто передав ексмер Володимир Абрамов.

Наостанок він подякував працівникам виконавчих органів міськради, членам виконкому, депутатам VII скликання, депутатам обласної ради та народному депутату за роботу та сумлінне виконання своїх обов’язків. Новообраним міському голові та депутатам В.Абрамов побажав усього найкращого, плідної праці на благо жовтоводської громади незалежно від політичних уподобань та порозуміння одне з одним.

Окрім того, найщиріші слова побажань новій владі міста прозвучали і від першого очільника Жовтих Вод Едуарда Ханіса та мера V скликання (2006-2010рр.) Василя Голуба.

«Любіть місто в собі, а не себе у місті», – закликав присутніх у великій залі виконкому Едуард Наумович та подарував новообраному міському голові булаву, як символ влади.

Далі Олена Коваленко доповіла про підсумки виборів депутатів Жовтоводської міської ради VIII скликання та про визнання їх повноважень.

Депутати склали присягу – Валерій Ворон, як найстарший за віком депутат, – зачитав текст присяги, решта хором його повторювала. Після – народні обранці засвідчили її текст особистими підписами, отримали посвідчення та значки «Депутат міської ради».

У своїй промові міський голова Дмитро Ханіс подякував жовтоводцям за довіру, а депутатам – за готовність узяти на себе відповідальність за розвиток усіх сфер міста та добробут громади. Він зазначив, що під час зустрічей із містянами, які проходили у рамках його передвиборчої кампанії, було детально вивчено всі проблемні питання, котрі на сьогодні турбують мешканців Жовтих Вод.

Тому роботи попереду дуже багато. «Вибори відбулися, давайте працювати для громади, незважаючи на політичні вподобання, та робити те, чого від нас очікують жовтоводці», – підкреслив Д.Ханіс.

Марина Котова.
Фото автора.