6 серпня у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості відбулася презентація Всеукраїнського проєкту «Консультант роботодавця». Пілотним регіоном для відпрацювання нової технології обслуговування роботодавців обрано Дніпропетровщину.

Презентуючи проєкт, директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова розповіла, що він спрямований на розширення та налагодження ефективних комунікацій із роботодавцями, застосування нових, сучасних форм роботи, які сприятимуть вирішенню проблеми «кадрового голоду» регіону, залученню максимальної кількості діючих на ринку праці роботодавців до співпраці зі службою зайнятості та підвищенню її іміджу .

«Головним завданням «Консультанта роботодавця» є взаємодія з працедавцями щодо пошуку необхідних працівників із точки зору практики бізнесу та ринку праці, забезпечення системності у роботі, комплексного підходу до вирішення  індивідуальних потреб кожного роботодавця в залежності від особливостей галузі та специфіки підприємства», – прокоментувала пані Вікторія. Вона також зазначила, що у результаті впровадження проєкту вдасться надавати адресні, спеціалізовані та ефективні послуги з використанням зручних електронних сервісів; дієво вирішувати проблему нестачі кадрів та пришвидшити укомплектування вакансій; підвищити зацікавленість громадян у легальному працевлаштуванні в Україні; оперативно налагоджувати співпрацю з новоствореними підприємствами; удосконалити систему підбору та професійного навчання безробітних для результативного працевлаштування.

Довідково

Пілотний проєкт Інститут «Консультанта роботодавця» стартував у державній службі зайнятості 1 серпня 2019 року. Він є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості.

За інформацією Жовтоводської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ.