Цього року 22 травня минає 60 років відтоді як Жовті Води стали містом. Редакція газети «Жовтоводські вісті» започаткувала фоторубрику, в якій розміщує фотографії селища Жовта Річка і міста Жовті Води (на початку його розбудови). До ініціативи «ЖВ» долучилася і міська влада. Хочеш побачити місто, яким воно було раніше, – надсилай або принось фото до виконкому міськради чи редакції «Жовтоводських вістей».

22 травня 1957 року Указом Президії Верховної Ради УРСР селище міського типу Жовта Ріка було перейменоване в місто Жовті Води з наданням статусу міста обласного підпорядкування Дніпропетровської області. Тож, цього року у травні минає 60 років відтоді, як Жовті Води стали містом.

Щотижня у газеті та на сайті «Жовтоводських вістей», а також на сайті Жовтоводської міської ради у рубриці «Жовті Води: фотоісторія» розміщуватимуться фотографії селища Жовта Річка і міста Жовті Води (на початку його розбудови). Тож запрошуємо долучитися до наповнення цієї рубрики усіх жовтоводців. Приносьте фото до редакції «ЖВ» (вул.Франка, 20), виконкому міської ради або надсилайте відскановані копії фотографій на електронні адреси: info@zhvisti.com, press@zhv.gov.ua.

Після зняття копії фотографії будуть повернуті власнику одразу.

Дякуємо тим жовтоводцям, хто вже відгукнувся та надіслав історичні фото.

Жовті Води, 1957 рік

Вулиця Хмельницького, 1956-1957 роки