Перед будівлею виконкому міської ради 12 травня на честь Дня Європи підняли Державний Прапор України та Прапор Європейського Союзу. На церемонію зібралися представники міської влади, депутати, керівники підприємств, установ та організацій міста, учнівська та студентська молодь.

Із вітальним словом до жовтоводців звернувся міський голова Володимир Абрамов. Очільник міста зазначив, що Україна – європейська держава, і саме з цими словами три роки тому мільйони українців вийшли на вулиці і майдани на підтримку європейського вектору розвитку нашої країни. «Ми на вірному шляху, – зазначив міський голова. – Підтвердженням тому є ухвалене рішення щодо надання громадянам України безвізу, задекларовані Президентом, Урядом і Верховною Радою пріоритетні реформи, які поступово змінюють нашу державу на краще».

Під Гімни України та Євросоюзу прапори підняли учасники АТО та студенти нашого міста: старший лейтенант Сергій Багонський та відмінник навчання, учень Жовтоводського промислового коледжу Святослав Крищук, а також молодший сержант Андрій Башлик і краща студентка Жовтоводського промислового коледжу 2016 року, заступник голови студентської ради Катерина Марценюк.

Та занадто високу ціну ми заплатили за право самостійно визначати своє майбутнє. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять дев’ятьох жовтоводців, які загинули на сході України за єдність нашої держави та європейський вибір.

Із нагоди відзначення Дня Європи до жовтоводців звернулася голова Молодіжної ради при виконкомі Наталя Лисяк. Вона зазначила, що Європа починається не за кордоном України – вона починається в серці кожного з нас. Щоб зміни, яких ми прагнемо, стали реальністю, кожен повинен розпочати з себе.

Гарним завершенням заходу стали вірш у виконанні учениці гуманітарної гімназії ім.Л.Українки Аліни Приліпоти та пісня «Кароока Україна» від Дарини Макаренко.

Фото Віталія Жушмана.

Відео ТРК «Жовта Річка».