Завершується опалювальний сезон. Директор КП «Жовтоводськтепломережа» Сергій Донченко зазначив, що пройшов він без значних аварій та відключень опалення. Стабільний стан підприємства забезпечують працівники, котрі вкладають у роботу знання і душу, відповідально ставляться до дорученої справи.

Напередодні професійного свята працівників житлово-комунального господарства знайомимо читачів «ЖВ» із представниками комунального підприємства «Жовтоводськтепломережа» Юрієм Міхайліченком та Василем Іванченком. До цих людей колектив підприємства ставиться з повагою, віддаючи належне їхнім професійним якостям.

Після закінчення середньої школи Юрій Володимирович Міхайліченко навчався на курсах ЦЛ КВПіА СхідГЗК. Із 1996 року прийнятий на посаду електрослюсаря V розряду з ремонту та обслуговування засобів вимірювання техніки парових котлів котельного цеху ТЕЦ. За відносно невеликий проміжок часу Юрій Володимирович досконало вивчив технологічний процес закріпленої за ним дільниці, досяг високого рівня майстерності з визначення несправностей та усунення їх, комплексної наладки систем захисту, блокувань, автоматичного регулювання параметрів. Із 2005 року Ю.В.Міхайліченко призначений майстром лабораторії контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.

У лабораторії відповідає за впровадження нової техніки (тепломіри, електромагнітні, ультразвукові витратоміри), здійснює контроль за роботою автоматики, приладів, проводить заміну старого обладнання. Юрій Володимирович бере найактивнішу участь у вирішенні складних питань інших цехів. Так, за його допомогою вдалося успішно вирішити декілька проблем, таких як удосконалення схеми автоматизації вузла підігріву сирої води на хімічний цех, яка тривалий час залишалась гострою та невирішеною; переведення схеми автоматики фекальної насосної на іншу елементарну базу; відновлення дієздатності солеміру котлової води. Окрім цього, Ю.В.Міхайліченко постійно консультує робітників та ІТП підприємства з питань радіотехніки, роботи комп’ютерного обладнання тощо.

Професійним шляхом свого батька пішов син Юрія Володимировича – Олександр – він також працює у лабораторії контрольно-вимірювальних приладів та автоматики ТЕЦ, електрослюсарем.

Василь Євдокимович Іванченко родом із Черкащини. У 1993 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «радіофізика і електроніка». Із вересня 1997 року по серпень 2001-го працював на Жовтоводській ТЕЦ слюсарем з ремонту та обслуговування автоматики і засобів вимірювання електростанцій. Із серпня 2001р. по січень 2008р. – черговим інженером ТЕЦ. Із січня 2008 року В.Є.Іванченко працює на посаді старшого чергового інженера ТЕЦ. Наразі він – керівник групи оперативного управління виробництвом.

Василь Євдокимович бере активну участь у впровадженні в роботу основного енергетичного обладнання теплоелектроцентралі прогресивних, високоефективних і енергозберігаючих технологій. Ці роботи призводять до значного підвищення ККД котлів, зменшення технологічних і матеріальних витрат на виробництво готової продукції.

В.Є.Іванченко має високий професійний рівень, усі вимоги конструкторської і нормативно-технічної документації, виробничих і технологічних інструкцій виконує бездоганно. Зауважень до роботи чергового та оперативного персоналу ТЕЦ із боку державних інспекцій з охорони праці та енергозбереження не виникало. 

У родині Василя Євдокимовича також простежується професійна спадкоємність. Його тесть – Косов Володимир Миколайович – понад 30 років працював на ТЕЦ начальником турбінного відділення.

Підготувала Наталя Сіра.

Фото Віталія Жушмана.