Як повідомив міський голова Володимир Абрамов під час оперативної наради, яка відбулася 10 січня, до розчищення доріг міста від снігу задіяна вся спецтехніка та працівники КП «ВЖРЕО». Від 4-ї години ранку 7 січня комунальники працюють у посиленому режимі.

Як і обіцяли синоптики, з Різдвом Христовим на Дніпропетровщину прийшло похолодання та сніг. Уже 6 січня жовтоводців зустріли засніжені вулиці та погіршення погодних умов. Незважаючи на Різдвяну ніч, близько 23-ї години на вулицях міста з’явилося 10 одиниць спецтехніки КП «ВЖРЕО», яка розчищала головні проїзні дороги. Окрім того, допомогу у подоланні наслідків погоди надали КП «Чисте місто», КП «Жовтоводськтепломережа», ДП «СхідГЗК», КП «Жовтоводський водоканал» ДОР», ЖВК №26, ПрАТ «Гарант Метиз Інвест», ТОВ «Гідромонтаж» та ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Жовтоводські розподільчі електричні мережі.

Завдяки оперативній роботі облавтодору, яку особисто контролював керівник Геннадій Немога, розчищення доріг районного значення проводилося постійно, що забезпечило безперебійних рух міжміського автомобільного транспорту.

За словами начальника Жовтоводського міського відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Олександра Чорного, керівництво області відмітило гарну роботу міської влади Жовтих Вод та комунальників із розчищення доріг від снігу, а також своєчасне відкриття стаціонарних пунктів обігріву. Як стало відомо, жодних фактів переохолодження або обмороження зафіксовано не було.

Наразі спостерігається проблема з розчищенням внутрішньобудинкових проїздів, тротуарів та віддалених районів міста. Та влада запевняє, що вже сьогодні, 10 січня, будуть затверджені нові маршрути прибирання та здійснено перерозподіл спецтехніки. Робота з ліквідації снігових заметів триватиме і вночі, адже опади не припиняються.

В управлінні ЖКГ міської ради закликають жовтоводців із розумінням поставитися до ситуації, допомагати сусідам, особливо людям похилого віку та з особливими потребами, прибирати прилеглу територію біля осель, як це і передбачено правилами благоустрою. Також комунальники просять мешканців міста не залишати на ніч автівки на узбіччях вулиць, адже вони заважатимуть роботі снігоприбиральної техніки.