Приємна новина для тих, хто ще не встиг скористатись послугами мобільного сервісного центру МВС України. 3 листопада об 11.00 спеціалісти сервіс-центру втретє прибудуть до Жовтих Вод. Про те, як скористатися державними послугами, розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир РЯБОКОНЬ.

Начальник відділу повідомив, що за два візити мобільного сервісного центру МВС до Жовтих Вод (5 і 19 жовтня), його послугами скористалися 46 жовтоводців. Переважно жителів міста цікавили реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, замовлення довідки про несудимість.

«Жовтоводцям більше не потрібно витрачати час та гроші на проїзд до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області, – зазначив В.Рябоконь. – Відтепер, вирішити питання, пов’язані із реєстрацією транспортного засобу чи отриманням водійських прав, довідки про несудимість, можна на території Жовтих Вод. Це стало можливим завдяки зусиллям міської влади, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання відповідних послуг жовтоводцям».

В.Рябоконь нагадав, що для того аби скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС, жовтоводцям необхідно звернутися до адміністраторів ЦНАПу (бульвар Свободи, 56/127, колишнє приміщення банку «Фінанси та Кредит») та попередньо зареєструватись. У заявці потрібно чітко вказати своє прізвище, ім’я та по батькові; контактний номер телефону; назву послуги, яку бажаєте отримати; модель та номерний знак транспортного засобу. За потреби адміністратори ЦНАПу нададуть необхідний перелік документів і для уточнення будь-якої інформації – телефон регіонального сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області. Нагадуємо, що виїзд спеціалістів сервіс-центру можливий лише за наявності 10 і більше заявок від громадян на отримання послуг.