Виділення земельних ділянок та соціального житла для учасників АТО/ООС, ремонт місцевої ДЮСШ, реконструкція басейну дитсадка, зниження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення – саме із такими проблемами зверталися по допомогу до очільника області Олександра Бондаренка жовтоводці. 13 лютого голова Дніпропетровської облдержадміністрації вперше за останні вісім років провів особистий прийом громадян у нашому місті.

«Жовті Води – прекрасне місто із майже 50-тисячним населенням. Але за останні вісім років сюди жодного разу не приїздив із офіційним візитом очільник області. Виправляю це. У планах на 2020 рік – відвідати усі міста області, щоб нікого не залишити без уваги», – сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Одразу із кількома питаннями звернувся до Олександра Бондаренка АТОвець Олександр Скуба. Серед них – виділення соціального житла для учасників бойових дій, допомога у працевлаштуванні ветеранів, надання щорічної матеріальної допомоги, а ще – отримання земельних ділянок. Чоловік двічі звертався до місцевої влади, щоб йому виділили  2 гектари землі, але щоразу отримував відмову.

«У Жовтих Водах дуже гостро стоїть питання виділення земельних ділянок учасникам АТО. Кажуть, що в місті немає земель сільськогосподарського призначення. Також складна ситуація із пошуком роботи, відсутні будь-які програми, які допомогли б ветеранам повернутися до нормального життя після війни. Жодному учаснику бойових дій не виділялася  і грошова допомога», – сказав Олександр Скуба.

Олександр Бондаренко зазначив – нині в області працюють над комплексною програмою реабілітації учасників АТО/ООС. Також Дніпропетровська облдержадміністрація вже запропонувала головам міст нову програму із забезпечення житлом АТОвців-черговиків. Щоб отримати грошову допомогу на лікування, очільник області порадив зернутися до обласної комісії.

Із колективною скаргою прийшла до Олександра Бондаренка ініціативна група. Мешканці Жовтих Вод кажуть – у місті завищені тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення.

«У місті дуже погана якість води. Лабораторні дослідження показали, що вона не відповідає санітарним нормам. Знаємо, що у такому випадку тариф має бути знижений на 20%, але його навпаки підвищили. Зараз ми змушені платити просто «захмарні» кошти», – сказала місцева мешканка Наталя Легур.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації пообіцяв вивчити ситуацію та розібратися в економічній обґрунтованості тарифів.

Загалом очільник області отримав 19 звернень із соціальних та житлово-комунальних питань.

За інформацією офіційного сайту Дніпропетровської ОДА.