15 січня Добровольському Володимиру Васильовичу, знаному в місті освітянину та першому директору Жовтоводського ліцею, виповнюється 82 роки.

Його життя – це зразок самовідданого служіння справі навчання й виховання молоді, повсякденний пошук, безупинне прагнення до вершин, уміння не зупинятися на досягнутому та любов до дітей.

Педагогічний шлях Володимира Васильовича вимірюється довгими 54-ма роками відданої праці на освітянській ниві: учитель історії у СШ №7, директор СШ №5, директор СШ № 12, викладач промислового технікуму. Але головною його справою життя стало створення у 1991 році навчального закладу нового типу – ліцею природничо-наукового навчання, який по праву вважається форпостом освіти не тільки на Дніпропетровщині, а й в Україні.

Усе в ліцеї, починаючи від самої ідеї його створення й до вирішення численних проблем у житті учнів та вчителів, невід’ємно пов’язане з В.Добровольським. Він – людина активної життєвої позиції, педагог за покликанням, із великою любов’ю та турботою ставиться до оточуючих його людей. Уміє ініціювати й розробляти інноваційні ідеї, оригінальні моделі навчання й виховання, добирати оптимальні варіанти розвиваючої діяльності учнів на уроках.

За свою сумлінну працю нагороджений багатьма Почесними грамотами, медаллю «За доблестный труд», нагрудними знаками «Відмінник освіти України», «Василь Сухомлинський», «За розвиток регіону». Володимир Васильович – Почесний громадянин Жовтих Вод, лауреат обласної педагогічної премії, заслужений працівник освіти України. Протягом двох скликань обирався депутатом Жовтоводської міської ради.

Многії літа Вам, Володимире Васильовичу, міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, достатку, миру, щастя, благополуччя всій вашій родині! Ми пишаємося Вами та тим, що Жовті Води славляться такими видатними особистостями!