До розчищення доріг міста від снігу залучено дев’ять одиниць спецтехніки та 30 працівників дільниці благоустрою КП ВЖРЕО. Від 4-ї години ранку 13 січня комунальники працюють у посиленому режимі. Про це розповіла начальник управління ЖКГ Жовтоводської міськради Яна ВОРОЖКО.

Як і обіцяли синоптики, зі святом Маланки на Дніпропетровщину прийшли похолодання та сніг. Уранці 13 січня жовтоводців зустріли засніжені вулиці та погіршення погодних умов. Тож о 4-ій ранку на розчищення доріг міста від снігу виїхало сім одиниць спецтехніки КП ВЖРЕО: три МАЗи, три трактори та Bobcat. Згодом до подолання наслідків негоди долучилось і КП «Чисте місто». Воно надало дві одиниці снігоприбиральної техніки.

За словами начальника управління ЖКГ міськради Я.Ворожко, насамперед було розчищено особливо небезпечні ділянки автошляхів, головні проїзні дороги міста, пішохідні тротуари та автобусні маршрути. Далі – віддалені райони, в’їзди та виїзди із Жовтих Вод, зупинки громадського транспорту, під’їзди до кладовищ, парк Слави, площа Миру.

Яна Ворожко зазначила, що також до прибирання вулиць міста від снігу та їх посипання піщано-соляною сумішшю були залучені 30 робітників дільниці благоустрою КП ВЖРЕО. Особливу увагу було приділено посипці тротуарів, автобусних зупинок, доріжок біля житлових будинків, пішохідних переходів та перехресть.

Наостанок начальник управління ЖКГ міської ради закликала жовтоводців із розумінням поставитися до ситуації та не залишати на ніч автівки на узбіччях вулиць, адже вони заважатимуть роботі спецтехніки.