Замість «розбитого» асфальту – сучасна зона відпочинку. У Жовтих Водах капітально відремонтують бульварну частину вулиці Хмельницького. Обласним коштом оновлять дорожнє покриття, встановлять ліхтарі та лавки. Про це розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко, під час робочої поїздки до нашого міста 13 лютого.

«Прагнемо, щоб Дніпропетровщина розвивалася збалансовано та гармонічно. Щоб інфраструктурні проєкти втілювалися не тільки у великих населених пунктах, а й у різних куточках області. Для нас важливі всі міста, села та селища. У 2020-му збудуємо та реконструюємо більше сотні різноманітних об’єктів – це і навчальні заклади, і лікарні, і стадіони, і дороги, – сказав очільник регіону Олександр Бондаренко. – Після проведення капітального ремонту вулиці Хмельницького у середмісті Жовтих Вод з’явиться гарний та сучасний бульвар, де зможуть відпочивати місцеві мешканці зі своїми родинами».

Вулиця Хмельницького – одна із найстаріших у Жовтих Водах. Її декілька разів ремонтували, але з часом покриття «зносилося» та все «покрилося» ямами.

«Цю вулицю почали забудовувати майже одночасно зі створенням міста. Тоді вона була центральною, але і зараз нею дуже люблять прогулюватися і молодь, і пенсіонери. Дуже вдячні обласній владі, що підтримали її реконструкцію. Після завершення робіт це буде прекрасне місце відпочинку – справжній подарунок для наших жителів», – сказав міський голова Володимир Абрамов.

Реконструкцію вулиці розпочнуть уже навесні 2020 року. Замінять дорожнє покриття на проїзній частині, а пішохідну зону оздоблять бруківкою. Також оновлять освітлення, встановлять лавки та висадять кущі.

За інформацією офіційного сайту Дніпропетровської ОДА.