Перелік медпрепаратів за програмою «Доступні ліки» поповнився ще на 22 позиції. Тепер отримати безкоштовно чи за певну доплату можна 261 препарат. Про це розповіли у відділі охорони здоров’я виконкому міської ради.

У відділі зазначили, що, як і раніше, медпрепарати за програмою «Доступні ліки» можуть отримати пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. За відповідним рецептом потрібно звернутися до сімейного лікаря чи терапевта. Далі – завітати до аптечного закладу міста, який є учасником програми, та отримати свій медпрепарат безкоштовно або з незначною доплатою.

У Жовтих Водах це аптеки по вул.Гагаріна, 21 та вул.Хмельницького, 7 (ФОП Бехало С.І.); аптека №1 «Надія» по вул.Кропоткіна, 8/3 (ФОП Зубова Н.В.); аптека ТОВ «РАМ РУАН» по вул.Ярослава Мудрого, 2А; аптеки «Бажаємо здоров’я» по вул.Козацької Слави, 29 та вул.Гагаріна, 15 (ТОВ «Дніпродзержинська фармацевтична компанія».

У відділі розповіли, що оновлений перелік лікарських засобів за програмою «Доступні ліки» включає в себе 59 препаратів, вартість яких буде повністю відшкодовуватися за рахунок коштів держбюджету. Це медпрепарати не лише українських виробників, а й відомих іноземних кампаній. Раніше у програмі брали участь 239 препаратів, із них 47 безкоштовних.

Із питань реалізації в місті програми «Доступні ліки» можна звертатися до відділу охорони здоров’я виконавчого комітету (кабінет 229). Контактні телефони: 2-44-20, 2-85-28, моб. 067-726-53-73.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню

Довідка

Станом на 1 серпня поточного року лікарями СМСЧ-9 виписано 22623 рецепти. Аптечними закладами відпущено 20965 рецептів на загальну суму 880,4 тис.грн. Загалом із початку 2018 року програмою «Доступні ліки» скористалися 10352 жовтоводці.