28 вересня 2017 року набрав чинності новий Закон України «Про освіту», яким внесено суттєві зміни до цілої низки законів, у тому числі до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про вищу освіту». Згідно зі ст. 23 Закону України «Про освіту» держава гарантує академічну, організаційну, фінансову і кадрову автономію закладів освіти. Для виконання даної норми з 1 січня 2018 року в Жовтих Водах забезпечено автономію в СШ №3 та ДНЗ №30 «Червоненька квіточка». Подробиці про самостійну роботу зазначених закладів розповіла начальник відділу освіти виконкому міської ради Любов ЛЕВІНА.

– Любов Василівно, розкажіть, будь ласка, які критерії брались до уваги при виборі навчальних закладів?

– Перш за все, це – наповнюваність закладів та їх місце розташування. Щодо наповнюваності. Якщо проаналізувати заклади міста, то вони наповнені на 50-60%, є навіть на 30-40%. Натомість СШ №3 практично повністю заповнена дітьми (85%), ДНЗ №30 також має гарну наповнюваність. Там виховуються 216 дітлахів, є спеціалізовані групи. Ми хочемо подивитись, як працюватиме в нових умовах цей заклад, маючи різнопланові види груп. Що також важливо – обидва заклади розташовані в центрі міста.

– У чому полягає автономія?

– Керівник закладу повністю розпоряджатиметься фінансами, які будуть виділені на рік. Буде і державна субвенція для педагогів школи, будуть кошти місцевого бюджету на ці навчальні заклади (далі – НЗ).

Якщо раніше відділ освіти для всіх НЗ здійснював закупівлю продуктів харчування, миючих засобів, то з 1 січня 2018 року їм буде даний кошторис на рік, і керівник закладу буде сам розподіляти кошти на зарплату, енергоносії, забезпечення харчуванням дітей. НЗ буде самостійно займатися закупівлею продуктів харчування, комунальних послуг тощо.

Зазначу, що автономія закладу жодним чином не створить додаткових витрат для батьків. Розмір добровільних внесків, як і раніше, визначатиметься самими батьками і статті видатків затверджуватимуться теж ними.

Це дуже добре, що децентралізація, котра триває в Україні, торкнулася і освіти. Багато НЗ у таких міста як Дніпро, Кам’янське, Вільногірськ уже є автономними давно. Це дає позитивні результати, тому що керівнику закладу видніше, на які напрямки йому треба витратити кошти, ніж це відбуватиметься централізовано.

– Чи зможуть НЗ мати своє меню, приміром?

– Так, вони регулюватимуть своє меню, будуть враховувати побажання дітей і, відповідно, закуповувати продукти харчування. Однак, слід пам’ятати, що в НЗ меню буде узгоджуватись із Держпродспоживслужбою. Інакше кажучи, салату «Олів’є» в меню не буде. Є норми харчування дітей у школах та у дошкільних закладах.

– Самостійна господарська діяльність потягне за собою збільшення штатних одиниць?

– Звичайно, перехід НЗ на роботу в автономному режимі вимагатиме введення додаткових штатних одиниць. Зокрема, самостійна фінансово-господарська діяльність обумовлює наявність бухгалтера. Тому рішенням сесії до цих закладів було додатково введено по 1 штатній одиниці головного бухгалтера та 0,5 штатної одиниці бухгалтера (для проведення закупівель).

До ДНЗ №30 «Червоненька квіточка» для ведення кадрової документації – 0,5 штатної одиниці діловода.

До СШ №3 – 0,25 штатної одиниці медичної сестри для контролю за процесом харчування. Однак надалі керівник НЗ може приймати рішення щодо формування штатного розпису відповідно до потреб закладу.

– Які перші кроки були вжиті закладами, що перейшли на автономію?

– Упродовж грудня 2017 року заклади зареєструвалися у Державній фіскальній службі, Пенсійному та інших фондах, Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, Державній казначейській службі. До 1 січня 2018 року здійснено заміну печаток, штампів, бланків закладів. Статути цих НЗ у новій редакції на сесії затверджено.

Ці два НЗ працюватимуть у нових умовах як пілотний проект. Упродовж 2018 року ми усі гуртом будемо їм допомагати з усіх питань.

Довідково:

Новий закон запроваджує 12-річне компетентнісне навчання, починаючи з 2018 року. Діти, які підуть у перший клас 1 вересня 2018 року, навчатимуться 12 років. Для всіх інших школярів тривалість навчання залишиться незмінною – 11 років.

Школа буде розділена на початкову (1-4 класи), базову (5-9 класи) та профільну (10-12 класи).

Учитель закладу загальної середньої освіти та вихователь закладу дошкільної освіти можуть самостійно розробляти освітню програму на основі розробленого Міністерством освіти і науки України державного стандарту. Освітня програма схвалюватиметься педагогічною радою закладу та затверджується керівником, без погодження з МОН.

Затверджено нові засади підвищення кваліфікації для педагогічних працівників: педагог самостійно планує та визначає кількість годин для щорічного підвищення кваліфікації, але не менше 150 годин упродовж 5 років.

Передбачено оплату підвищення кваліфікації з державного та/або місцевих бюджетів.

Запроваджується добровільна сертифікація вчителів, після проходження якої вони можуть отримати 20% надбавку до посадового окладу протягом строку дії сертифіката (3 роки).

Вводиться обов’язкове прозоре звітування про надходження та використання фінансових ресурсів закладу освіти.

Керівника закладу освіти призначає на посаду та звільняє з посади засновник або уповноважений ним орган. Керівник школи обирається на конкурсній основі строком на 6 років із правом переобрання на ще один строк у цьому закладі освіти.

Наталя Сіра.