5 липня у Дніпропетровській облдержадміністрації відбулося вручення обласних стипендій дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Щорічну одноразову грошову допомогу, вітальний лист, подарунки та квіти отримали 120 дітей регіону, у тому числі і дві дівчинки із Жовтих Вод.

Обласну стипендію започаткували 14 років тому. За цей час її отримали 4073 дитини, які виховуються без батьків. Обласне «заохочення» призначається раз на рік за успіхи у навчанні учням 5-11 класів, студентам професійно-технічних і вищих навчальних закладів. Щороку розмір стипендії зростає. Цьогоріч вона становила три тисячі гривень.

Для Сай Карини, учениці НВК №6 «Перспектива», та Ясніченко Марії із СШ №10 присвоєння обласної стипендії стало радісною новиною, адже вони її отримують уперше. Майже із самого дитинства дівчатка були позбавлені батьківської любові, але турбота опікунів та прийомних батьків зробила своє: Карина та Марія мають високі успіхи у навчанні та нагороджені Почесними грамотами, були неодноразовими переможцями шкільних олімпіад, беруть активну участь у класних та шкільних заходах, відвідують центри позашкільної освіти. Така стипендія для дівчат – це визнання їхніх зусиль, додатковий стимул та нові можливості. Тож вітаємо Сай Карину та Ясніченко Марію із отриманням обласної стипендії та бажаємо творчої наснаги, невгасимої віри у свої можливості та ще більших подальших здобутків!