01 червня 2016 року у НВК №6 «Перспектива» відбулося відкриття двох меморіальних дошок. Максим Пошедін та Олег Матлак – патріоти, герої АТО, чиї імена увіковічені на холодному граніті, завжди будуть прикладом для кожного з нас.

Пошедін Максим Віталійович народився 22 вересня 1990 року у м. Жовті Води. Навчався в НВК №6 «Перспектива» та Інституті підприємництва «Стратегія». Один із засновників міського осередку школи бойового гопака «Лицар Волі», активний учасник Революції Гідності. У складі четвертої сотні самооборони захищав Майдан, у складі батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» приймав участь в АТО. Зник безвісти 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла.

Матлак Олег Сергійович народився 25 квітня 1987 року у м. Жовті Води. Навчався в НВК №6 «Перспектива» та ВПУ-70. Проходив службу у Збройних Силах України. У квітні 2015 року був мобілізований. Олег служив командиром бойової машини другого взводу другої мото-піхотної роти. У складі стрілкової окремої артилерійської бригади брав участь в АТО. Загинув 26 серпня 2015 року від смертельного поранення. Залишив батьків, дружину та маленьку доньку.

На урочисте відкриття були запрошені представники міської влади, рідні, друзі, однокласники, побратими, депутати міської ради, представники міського відділу освіти, Жовтоводського військового комісаріату, вихованці школи козацького гарту ім. Максима Пошедіна «Хорт» та поліцейські полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1». Одночасно теплі та гіркі слова лунали з вуст рідних та учнів школи.

Після промов, найрідніші люди героїв: батьки і рідні Максима та Олега, відкрили меморіальні дошки.

Вічна слава героям, які боролися за рідну країну до останнього подиху! Ви завжди будете в наших серцях, адже герої не вмирають!

IMG_6575

IMG_6658

IMG_6669

IMG_6673